Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kértek karácsonyra illetve...

Mit kértek karácsonyra illetve mit szántok a szeretteiteknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérni nem szoktak semmit. Általában 1-2 ezer forint értékben szoktam ajándékozni, páromnak, húgomnak általában kicsivel többért.
2012. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Még csak szeptember 20.-a van!
2012. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem tudom, soká lesz még.
2012. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

OO

Még csak szemptember van Oo :D hova sietsz?

2012. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak a párom ajándéka van meg, egy koncertjegy, mert azt időben meg kellett venni. A kislányomnak szeretnék venni egy szép Barbie-házat, a többiekét még nem tudom, és én sem gondolkoztam azon, hogy minek örülnék (bár kérni sem szoktam, a meglepetéseket szeretem).
2012. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én anyunak mindenféle kézzel készült ajándékot adok, pl horgolt ágytakaró, festett üveg mécsestartó, tervben vn még egy lótuszlámpa, de ahhoz párom segítsége is kell majd. Páromnak még foggggggalmam sincs mit veszek, vagy készítek, vele mindig bajban vagyok, de majd addig kitalálok valamit. A rokonságom többi tagjának nem tudom, mert külföldön élek és a csomag elég drága lenne, de lehet majd egy kisebb csomagot feladunk közösen. Kérni nem kérek semmi konkrétat, mert mindennek örülök és szeretem a meglepetéseket :) 25/L
2012. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Apu zoknit kap, mert az összes munkászoknija lukas.

A nővérem pénzt szokott kapni, és nagyon remélem, hogy nem haragszik majd meg, hogy most egy lila pulóvert fog kapni.

A többieknek még nincs ötletem.

2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szüleimnek közösen majd egy új kávéfőzőt vagy vízcsobogót veszek szerintem. Esetleg apukámnak valami személyeset, pl: gravírozott tollat, anyukámnak egy szép szobanövény például, vagy a testvéreimmel készült fényképekből naptár :) a húgomnak egy könyvecskét és egy nagy csomag kockát szánok, az öcsémnek meg egy jó pc-játékot. a páromnak valami személyeset szeretnék idén, pl. hógömbben a közös fényképünk, vagy valami hasonló dolgot képzeltem el, egy cuki alsónadrággal :D
2012. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy nagy karácsonyi kívánságom van, de az titok.. :)) Viszont én lennék a legboldogabb ember, ha valóra válna.
2012. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én egy laptopot kértem a szüleimtől. Mivel folyton nyúzom őket miatta, ők nyugalmat kérnek karácsonyra:)

Valami személyeset fogok adni. Videófilmet az elmúlt évről és egy fotóalbumot. A kistesómnak rajzolni szoktam, nem igazán tudom mi érdekli. Nagyszüleimnek párologtatótt és képet.

2012. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!