Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vesztek karácsonyra a...

Mit vesztek karácsonyra a szeretteiteknek? Mennyi pénzt szántok karácsonyi ajándékra (vagy mennyi jut)?

Figyelt kérdés
ötletek, és az anyagi helyzet értedelne

2012. nov. 5. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
decemberig nem bírtad ki? :D
2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem. és te? :D
2012. nov. 5. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Páromra 20-30ezerig kb,öcsémre max 5ezer (összetöri ugyis).

Nagyszüleimnek 2-3ezer fejenként.

Párom szüleinek közösen veszünk,még nem tudom.

2012. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van kb 8-10000 ft-ért szoktam nekik ajándékot venni.A férjemnek szintén.Már októberben elszoktam kezdeni az ajándékok megvételét .Idén a kisfiam 3 szintes garázst kap +autókat(2,5 éves)a kislányom rollert ,társasjátékot Muffin babát(3,5 éves)A kamaszlányom új széket az íróasztalához ,táskát,pénztárcát.A férjemnek valószínűleg pólót,pulcsit fogok venni.A nagyszülők minden évben kikötik hogy ne vegyünk egymásnak semmit.Minden évben kapnak egy csomó képet a gyerekekről ennek örülnek a legjobban.
2012. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!