Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús anyukák, mire számítsak...

Fiús anyukák, mire számítsak ha felnő a fiam? Hozza majd haza a csaokat, é mindig pénz kell neki rájuk költeni?

Figyelt kérdés

amúgy többe van egy fiú, mint egy lány?

kocsi is tuti kell majd neki


igazából az fáj amúgy, hogy más csajokra kell majd keresnem és eltudom képzelni a majdnai tinilányokat...


2014. dec. 15. 22:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*csajokat
2014. dec. 15. 22:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős most?
2014. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

még kisbaba....


de szóval náluk is aggódni kell, nem e korán gyereke lesz..?


szóval csak mert amiket itt olvasok a kamaszokról..kiborít

2014. dec. 15. 22:35
 4/14 ketteske ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése az egész.
2014. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A neveléseden múlik.

Azt meg emészd meg időben, hogy más lányok is fontosak lesznek neki később, ez az élet rendje. Ne keserítsd meg az életét a sztereotíp anyós szereppel.

2014. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem csak az nem hiányzik, hogy a saját konyhában szóljon be nekem egy kis szeplős mellkidobós..
2014. dec. 15. 23:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kicsit kiborulva? :) Pihenned kéne...

Már most azon mérgelődsz, hogy milyen barátnői lesznek... :)


Amúgy arra számíts, hogy a gyereked (akár fiad, akár lányod) olyan lesz, amilyenre neveled, mint azt fentebb is írták. Azt az értékrendet fogja magával vinni, amit tőled és apjától lát (nem azt, amit mondasz neki, hanem pontosan azt, amit lát, érzékel általatok!!!).


Ha hazahozhatja a csajokat, akkor hazahozza őket. Ha nem akkor máshol találkozik velük. De szerintem inkább arra sarkalld, hogy mutassa be őket. Amúgy meg lehet, hogy nem is csajozós típus lesz, hanem egy félénk, érzékeny lélek, aki egyszer szerelmes az életben. Nem biztos, hogy az jobb.


Pénzkérdés: a pénzzel való bánásmódot is tőletek fogja megtanulni. Hogy mi a pénz, honnan van, mennyit kell érte dolgozni, meg kell becsülni. Hogy mi a zsebpénz, az ösztöndíj, a diákmunka adott esetben. Ha úgy neveled, hogy itt a pénz, édes fiam, menj csajozni, akkor neki az lesz a természetes. Ha meg úgy, hogy itt a pénz, oszd be, ennyi van, akkor meg az.


Kocsira nemcsak egy fiú vágyhat, ma már teljesen természetes egy női vezető, női autótulajdonos... de ezt is meg lehet úgy oldani, hogy nem teszed a feneke alá egyből az autót, amint kilép a suliból érettségi után, hanem meg lehet beszélni, hogy ha valóban szükség van rá, mi módon, milyen felételekkel kaphat autót (pl. egy használtat, úgy hogy a benzint majd ő állja az ösztöndíjából, vagy ahogy nektek adja magát).


Ja, és ha olyan az felnőtt srác értékrendje, akkor nem fog olyan lányt választani, aki elütő értékrendet képvisel. De ez is a neveléseden múlik.


Nekem három kisfiam van, és bár megtehetnénk, hogy iszonyúan elkényeztetjük őket, és mindent a popsijuk alá rakunk, úgy nevelünk, hogy tökös, vidám, kiegyensúlyozott, magabiztos fiatalemberekké váljanak. És nem feszítem magam azzal, hogy kikbe fognak beleszeretni, a fent leírtak miatt. Ha pedig becsúszik egy-egy rosszabb kapcsolat, akkor meg abból kell majd tanulniuk... van, amit nem lehet elkerülni, amit meg kell tanulnunk a saját kárunkon. Ez van.


Úgyhogy fel a fejjel, és szeresd nagyon a babádat! Abból csak jó sülhet ki. :)

2014. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis kamu kérdés lehet, nem létezik, hogy ezt komolyan gondolja a kérdező.
2014. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én anyum is mindig ettől félt, hogy milyen rossz lesz, aztán most lassan nagykorú leszek, és kb. még lány barátaim sincsenek, nemhogy barátnőm :D A fiúk kb. felének nincs barátnője huszonéves korukig, tehát eléggé felesleges ilyen korán aggódni. Lehet még 25 évesen sem lesz barátnője.
2014. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!