Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Villogni akar valóban az, aki...

Villogni akar valóban az, aki a háza előtt parkol 2 autóval mikor van garázs, és megcsinálja a háza előtti részt puccosra?

Figyelt kérdés

A haverom nem kedveli a szomszédjait, vagyis nem is szokott velük dumálni.

És náluk voltam, és mondtam neki, hogy itt miért van megcsinálva a ház előtti rész, mikor sehol máshol nincs?

Azt mondta, "Ja, azok, puccoskodnak!"

Miért?

Nézd meg, napelem a tetőn, van garázs, de mindig kint parkolnak a ház előtt a kocsikkal, és megcsinálták a házuk előtti részt kövesre, meg díszesre.

-Na és?

-NA ÉS? egyértelmű, hogy azt akarják, hogy "ide nézzetek, van lóvé a háznál!" mert minek akarnának ilyen eltérő házat maguknak? Csak azért hogy mindenki az Ő házukat bámulja! Mindenkinek a tekintete oda vonzódik, nem a többi 70 házra ahol egyszerű fű van a ház előtt, nem pedig kő!

-Nem hiszem...



Most szerintetek elnézve attól, hogy nem a haverom puszipajtásai, lehet benne valami?


Miért ne állhatna a ház előtt a kocsi az utcán?

Miért ne leehtne valakinek napelem a házon?

Miért ne csinálhatnák meg díszesre a ház előtti részt?


Tényleg lehet benne valami anyagi fitogtatás?



2014. máj. 18. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is lehet hogy "villogni" is szeretnének. De az hogy nem állnak be nap közben az autóval, az szimplán lustaság lehet. Úgyis el kell ugrani a bolta, gyerekért az oviba, meg ki tudja még hová. Hiába automata minden, a kapu, a garázsajtó, akkor is egyszerűbb csak lehajítni az autót a ház előtt és kész.
2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyan:D A kedves ismerősöd "kissé" írígy a szomszédokra:D
2014. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy valamilyen szinten minden ember, aki rendben tartja a házát, az szeret picit villogni is vele, és zavarja ha a másik jobban teszi. Amúgy villogni is csak akkor lehet, ha ott vannak a buta irigykedők.


De úgy nézem a kocsival ház előtt állás is böki egyre több magyar ember csőrét, mert egyre több az ilyen kérdés.

2014. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bumbi02 ***** válasza:
100%

A napelemmel nem értem mi a gond? Az épp nem a villogásról szól, hanem a takarékosságról. Mi nem "Puccoskodunk", de otthon van a házunk tetején két napkollektor nekünk is. Mert olcsóbb energia.


És azért sok oka lehet, hogy miért a ház előtt áll a kocsi. Lehet hogy igazából 3 kocsijuk van, és már nem fér be a kinti kettő..;)

2014. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a gazdagok is jól akarják érezni magukat, nem hiszem, hogy a villogás lenne a fő cél. Mondjuk mindenki büszke arra amit elér. Van egy 70 éves néni ismerősünk, akinek mániája, hogy tujasorokat ültetet a ház elé és mindig el van gereblyézve tisztára az egész kert és ház eleje, sehol egy szál gaz. Most, hogy beteg már alig bír mozogni, de tiszta ideg, ha nem tudja csinálni, ha térden kúszva is, de csinálja, mert csak akkor érzi jól magát, hogy ha körbenéz, mindent rendben talál. Amúgy szegény volt mindig, egész életében mást sem csinált csak a házat és a kertet cicomázta. Az anyagi fitogtatás nem itt kezdődik szerintem. A kocsi meg azért lehet kint, mert lusták beállni ha mindig jönnek-mennek, vagy kell a hely a garázsban másra. (lehet, hogy ott pingpongoznak vagy bulzinak)
2014. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a ház előtt parkolunk a kocsikkal, holott van garázsunk. Az ok egyszerű: a garázs tele van pakolva, úgyhogy oda nem lehet beállni.
2014. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te megint az a hülyegyerek vagy, aki megőrül, mert a szomszédja kint parkol a 20 éves BMW-vel? :D Tényleg menj orvoshoz, ez nagyon nem normális.
2014. máj. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
semmi rossz nincs ebben a garázsban lehet motor,bicikli butorok akármi van és úgymond raktár szerepet tölt be és úgy vannak vele a kocsi lehet kint is. a kövek meg a nap elem azért nem világot rengető luxus
2014. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pliku válasza:
Valószínűleg nem fér be a garázsba,nekünk is van 2 állásos garázsunk,mégis az utcán parkolunk.Miért?Mert anyának,apának,nővéremnek és nekem is van autóm,így nem férünk be!
2014. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem férnek be az autók, vagy csak lusták (mint én :D) és csak éjszakára állnak be, mert napközben úgyis elmennek ide-oda.
2014. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!