Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Első osztályos középiakolások!...

Első osztályos középiakolások! Nektek milyen lett az átlagotok a félévre? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

Az én átlagom: 4,07. Nem vagyok megelégedve az átlagommal, mert tudom, hogy többet is kihozhattam volna magamból. De! Év végére biztos sokat javítok,hogy meglegyek kitűnő. :D

15/L



2014. dec. 24. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
* de ne
2014. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. :D

Azokból a tantárgyakból, amivel később szeretnék foglalkozni, azokból 5-ösöm van, és könnyen is mennek.

Pl.: ügyviteli gazdaságtanból, számvitelből, korszerű ügyviteli levelezésből, szerb nyelvből (na, ezt utálom :)), tornából 5-ösöm van és ezekre büszke is vagyok, mert megdolgoztam értük. Történelemből 4-esem van, az meg azért lett négyes, mert volt 2 5-ösöm, 1 4-esem és 1 3-asom (ellenőrzőre, bevallom erre nem kéazültem, és le is rontotta az átlagomat. Angolból egyáltalán nem tanultam :D, így lett 4-esem (2 5-ösöm volt és 3 4-esem),ha tanultam volna rá egy negyed órát, simán meglehetett bolna az 5-ösöm.

Informatikából volt 2 5-ösöm volt 1 4-esem és 1 ellenőrzőre, amire nem tanultam 3-ast kaptam ezért lett 4-esem. :(

Gazdaságtan alapjaiból nagyából semmit sem tanultam, mert az a tantárgy unalmas és nem is szeretem.

Kémiából rengeteget tanultam, de a tanárnő nagyon szigorú és mindig 2-est adott az ellenőrzőmre, pedig sokat írtam rá és nála mindig a számolásos feladatok és a reakciók (amik nekem sosem mentek) vitték a legtöbb pontot..

Matekból az első ellenőrző elsz*rtam egy félre értelmezés miatt és 4-est kaptam rá, a dogára 3-ast kaptam (akkor voltak benne olyan feladatok, amiket nem értettem), később vettünk új anyagokat, amikből semmit sem értettem és az ellenőrzőre 1-est kaptam, azután doga előtt a szüleim elvittek külön órára, de csak 1 órára ezért 3-ast kaptam a dogára.. :(

Ökológiából lustaságom muatt zárta 3-asra, nem készültem rá, csak annyit tudtam, amennyit órán megjegyeztem, pedig szeretem a tantárgyat..

De év végére ezeket kijavítom! :)

2014. dec. 25. 11:08
 13/33 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 4 egész volt az átlagom, de a 10.-es és a 11.-es jobb lett (kb. 4,4) , de meg kellett küzdenem érte.

Sok sikert a kitűnőhöz!

Mit jelent az ellenőrző? Nagydolgozatra, röpdolgozatra vagy mire mondjátok? (Nálunk az ellenőrző egy kis füzetkét jelent, amibe a jegyeinket írjuk, ezért nem értem a szót.)

2014. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
3,6 de elégedett vagyok vele úgyis át akarok menni szakközépbe
2014. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Vajdasági vagyok.

Nálunk az "ellenőrző" az azt jelenti, hogy átveszünk 3 vagy több anyagot és utána a tanár add egy lapot, ami tele van feladatokkal, van amelyiken definíciót kér, van amelyik összekötős és van amelyik pedig karikázós feladat (habár az utolsó 2 ritkábban van), és ezt azért hívják nálunk úgy, hogy "ellenőrző", mert ezzel ellenőrzik a tudásunkat - logikus, nem?

A dolgozat pedig olyan, hogy 2-3 ellenőrző anyaga van benne, am felöleli az ezzel kapcsolatos teljes tudásunkat.

Remélem érthető voltam. :D

2014. dec. 25. 13:18
 16/33 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm!

És kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

2014. dec. 25. 13:19
 17/33 anonim ***** válasza:

4,2

Mondjuk én úgy vagyok 9.-es,hogy 0. évfolyamos. 5 tantárgyam van összesen.

2014. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Csak 5 tantárgy?? Az hogy lehetséges? Bocsi, de ezt nem értem.. XD
2014. dec. 25. 16:51
 19/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nyelvi előkészítős.Ott van 0.,ahol az adott idegen nyelvet nagyon intenzíven tanulják,azon kívül pedig csak pár tantárgy van szintentartás végett.:)
2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszönöm utolsó! :)
2014. dec. 25. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!