Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha kamasz lányom...

Mit tegyek ha kamasz lányom szerelmes lett a tanárába aki több mint 20 évvel öregebb nála?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg,hogy véletlenül meghallottam a telefonbeszélgetését a barátnőjével.Hogyan beszéljem le róla,vagy hogyan segítsek neki?Más még volt ilye helyzetben?
2010. febr. 3. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
igen annó én.most 40 éves vagyok.csak azt tudom mondani,hogy hagyd,el fog múlni.mivel annyira szembetűnőek a kamasz lányok szerelmes jelei,hogy biztos észreveszi a tanára,és majd ő tesz ellene.de az is lehet hogy elmúlik magától,nálam ez volt.Ha nagyon zavar,beszélj az érintett tanárral.
2010. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

En is hatodikba iszonyat szerelmes voltam a tanaromba, ugy viselkedtem mint egy gyogyos, es eszre sem vettem,csak most latom, hogy milyen hulye voltam, szerencsere elmult, most 8-os vagyok.

15/L

2010. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Utolso vagyok!

Hagyd el fog mulni magatol.

2010. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
81%
Ne beszélj erről a lányoddal, mert elég ciki neki.Egy-két év múlva elmfog múlni,de lehet hogy még hamarabb.
2010. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha a pasi független akkor nincs semmi gond.

Nekem is volt 18 éves koromban egy pasim aki 20 évvel volt idősebb nálam, a legszebb, legcsodálatosabb szerelmi kapcsolat volt az életemben, és teljesen barátságban váltunk el.


34 éves kétgyerekes anyuka

2010. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ne szólj a lányod dolgába, joga van szerelmesnek lenni.


Amúgy én is szerelmes voltam a tanáromba, plátói volt, és mára szép emlék.

2010. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is elmulik magátol,ez normális dolog.
2010. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
A volt párom a nála 16 évvel fiatalabb volt tanítványával él most már 7 éve. A lány akkor volt 14, most várják az első babát... Csak mondom, hogy van ilyen is, de ott anyuka nem nagyon aggódott a lányáért...
2010. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes...köszönöm a válaszokat.Igazából nem hiszem hogy ilyen kialakulhat,mert ismerem a tanárt,családos,van két kicsi gyereke.
2010. febr. 4. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:

ez csak egy kis rajongás, plátói szerelem :) sztem minden kamaszlánnyal előfordul...majd elmúlik :) csak arra kell odafigyelni, hogy az imádott tanár ne küldjön félreérthető jeleket, ha ilyen hallanál vagy vennél észre, akkor beszélni kell vele (de általában nem fordul elő ilyen és az imádott tanárok csak megmosolyogják az ilyen tiniket)


én is bele voltam zúgva a töritanáromba 15 évesen :D télleg jó pasi volt, dehát tudtam, hogy ez amolyan plátói dolog és inkább vicces volt, mikor kitárgyaltuk a barátnőimmel, de nem vettük komolyan...

2010. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!