Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy vihessek mobiltelefont a suliba?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,4-es tanuló és elég megbízható ember. Természetesen nem facebookozásra akarom használni ,csak hogy szükség esetén telefonálhassak. Nokia 500-asom van szóval kérlek ne gyertek azzal,hogy iphone-al akarok menőzni mert,nem. Meg attól is félnek hogy ellopják,de a farmernadrágon sebébe tenném,szóval nem hinném. És természetes kikapcsolt állapotba lenne a suliba,órán. De egyszerűen nem engedik. PLS. Normális válaszokat. Előre is köszi :D :3

2015. jan. 4. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha kikapcsolnád akkor minek?
2015. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ó.R.Á.N. kikapcsolnám,de csak azért vinném hogy szükség esetén telefonálhassak,max.szünetbe zenét hallgatni.

De nem azért akarom vinni,hogy órán facebookozak. Csak anyuék ezt nem értik meg:S

2015. jan. 4. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi a szabaly az iskolaban? Lehet vinni telefont?
2015. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
titokban vidd el , nem vagy ovodad ne vigyel magaddal telefont ... akkarmi tortenik nem tudsz senkinek telefonalni ...
2015. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ,lehet vinni mobilt nálunk :)
2015. jan. 4. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenképpen vigyél magaddal. Engem például sehova nem engednek el telefon nélkül, jó persze, ha három házzal arrébb megyek akkor nem kell, de iskolába mindig nálam van. Nem is azért mert az iskolában van rá szükség, (bár nálunk szünetben is lehet használni, reggel például tudsz rajta zenét hallgatni vagy netezni vagy olvasni akármi, elütni az időt) de ha bármi történik veled vagy, ha késel, nem érsz haza időben, átmész egy barátodhoz vagy akármi akkor tudsz szólni a szüleidnek és ők is fel tudnak hívni így meg tudjátok beszélni a dolgokat, nem kell aggódniuk. Órán kikapcsolod, lenémítod és akkor nincsen belőle baj, legalábbis nálunk ilyen szabályok vannak.
2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem se engednek el telefon nélkül sehova. Azért kell hogy ha baj van tudjak telefonálni, ha eszembe jut hogy barátnőmmel vagyok délután( itt lakik 10 házzal feljebb) akkor tudjak szólni.

Nálunk suliban szünetben semmit nem szólnak érte, órán pedig lenémítom vagy kikapcsolom, így nincs belőle probléma.

15/L

2015. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Én akkortól kezdve vihettem, hogy egy szép napon elindultunk otthonról reggel együtt, majd mikor délután mentem haza a suliból, rájöttem hogy nincs kulcsom, így a küszöbön sírdogáltam estig, mikor anyám hazaért tiszta idegesen, hogy mi van velem. Egész délután hallottam, ahogy a lakásban csörög a telefonom.

Nem is értem, mi jár annak a szülőnek a fejében, aki nem engedi meg.

2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8 éves korom óta nem engednek sehova a telefonom nélkül. Sajnos nem egyszer volt már rá szükség is... Nem tudom elképzelni azt a naiv szülőt, aki legalább egy téglafont ne adna a gyerekének, vészhelyzet esetére.
2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Én a 14 éves lányomat nem is engedném el telefon nélkül sehova.

Tanítási időben úgysincs bekapcsolva a mobilja viszont, ha tanítás után még elmenne a barátnőivel fagyizni, sütizni, akkor fel tud hívni, hogy ne kapjak frászt a késésétől.

2015. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!