Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek a Szigetre?

Figyelt kérdés

Összesen 1 napra mennénk (főleg a Macklemore&Ryan Lewis koncert érdekel bennünket) a barátnőmmel (15), neki a barátjával (16) és valószínű még egy sráccal, szóval négyen lennénk.

A nővéremet ugyanennyi idősen elengedték (jó, ő már gimis volt), ráadásul ők csak ketten voltak egy csajjal.

Nem történt velük semmi baj, simán jól érezték magukat anno.

A másik dolog az, hogy semmi probléma nincs velem, jó tanuló vagyok, jó suliba vettek fel, sohasem bulizok, nyáron is alig csináltam valamit, plusz az árából (15ezer Ft) 10ezret kifizetnék, ha nagyon akarják, akár az egészet is. Tényleg nem értem mi akadálya, hogy elmenjünk, nem is rossz társaságról van szó. A barátnőmet, ha engem elengednek őt is.

Talán engem jobban féltenek, mint a nővéremet régbben, mert én vagyok a "kicsi".

De valahol el kell kezdenem.


Kérlek, olyanok írjanak, akik velem egyetértenek, ne próbáljatok meg lebeszélni a dologról, mert elég sok érvem van.

15/L.



2014. júl. 28. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak olyanok válaszát várod akik veled egyetértenek ne tegyél fel itt kérdést, beszélgess a barátnőddel kettesben. És nem, én nem engednék el egy 15 éves gyereket szigetre, akkor se ha az egész jegyet kifizeti. Ha nagyon akarsz menni kérd meg apukád hogy kísérjen el, vagy más felnőttet 30 felett.
2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Felőlem jöhetne velünk apum, de tök felesleges lenni ezért kifizetni plusz 15ezret, pláne, hogy fogalma sincs arról kik a fellépők.

Leírod, hogy miért nem engednéd el?

2014. júl. 28. 10:53
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

A sziget évről-évre durvul. Sose lehet tudni mi történik. Én nem lennék nyugodt, hogy 15 éves lányom ott van teljesen magára utalva. Inkább kifizetnék még engy jegyet. Hidd el nem a pénz amit ilyenkor az ember sajnál meg sóher, hanem az aggódás. Érdekes viszont az, hogy anno a tesódat elengedték. Szerintem az is hiba. Valószínűleg megbánták ők is, kicsit "benőtt a fejük lágya" és ezért nem akarnak elengedni. Meg tudlak érteni téged is mennyire szeretnél menni, de fiatal vagy ahhoz, hogy egyedül a barátaiddal menj. Valaki aki idősebb menjen el veletek. Tesód most hány éves amúgy?

Én nem vagyok teljesen ellened sem meg melletted sem. MEgértelek mert valamikor el kell kezdeni nincs róla szó, 15 éves még elég "kicsi" ehhez a fajta fesztiválhoz. Viszont annyira nem, hogy teljesen kizárjanak onnan, csakis rendes felügyelettel. :)

2014. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tesom most 19 eves, nem tortent vele mondom, semmi baj. Sot kovetkezo evben is ugyanugy elengedtek, raadasul asszem tobb napra.

Iden is ment a Voltra.

Meg talan o johetne veluk, de nem hinnen hogy van kedve.

Koszonom azert a megertest:)

2014. júl. 28. 11:23
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
testvéreddel elengednélek. Csak barátokkal nem. Arra fiatal vagy még.
2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, ha ot is elengedtek ennyi idosen, ugyhogy nem tortent vele semmi:)
2014. júl. 28. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
azért a Volt és a Sziget két külön világ. 15 évesen tényleg semmi keresnivalód nincs igazából egyiken sem szülői felügyelet nélkül, de főleg nem Szigeten. ha te felelősségteljesen viselkedsz is, az nem azt jelenti, hogy minden más fesztiválozó is ugyanolyan "jólnevelt", mint te vagy és egy 15 éves lányt könnyű kihasználni bármilyen értelemben, így ha megbízható vagy is, ezer meg egy problémás helyzet adódhat
2014. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Voltra meg foleg nem engedtek volna el, mert messzebb van tolunk sokkal. (pedig az Arctic Monkeys-ra nagyon akartam menni)

Szerintem kb ugyanolyan, jo a szigeten tobben vannak a kulfoldiek miatt.

A kerdesemre valaki nem tudna valaszolni?:)

2014. júl. 28. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
15-16-17 évest max egy napra engednék megbízható felnőtt férfi rokonnal fesztiválra
2014. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdesem (...)
2014. júl. 29. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!