Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A férjem elsőszülöttje felkere...

A férjem elsőszülöttje felkeresett minket és elég zavaros most a helyzet Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjem elég korán 18 évesen apa lett de pár év múlva megszakadt a kapcsolatuk az anyja fondorlatossága miatt. de a lényeg hogy most hogy a gyerek nagykorú lett felkeresett minket mi szívesen fogadtuk sőt a gyerekeknek nem is kellett magyarázkodnunk mert úgy neveltük őket hogy ők 4-en vannak testvérek csak a sors úgy hozta neki más az anyukája. Ahogy én láttam ez igencsak megérintette a gyereket és jó kapcsolat kezdett kialakulni közte és köztünk. De viszont az anyja rájött és azóta megint nem hallottunk a gyerkről viszont az drága anyuci igen érdekes nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetett minket. Mi nem akartunk rosszat azért nem kerestük amíg kiskorú volt mert az anyja elég kiszámíthatatlan de most már mivel tudja sakkban tartani azt a szerencsétlen gyereket és nem tudom mi legyen teljesen tanácstalan vagyok.
2010. júl. 5. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én hagynám a férjemnek hogy hívja fel a gyerekét, biztos van telefonja, megkérdezném hogy miért tűnt el, és elmondanám hogy szívesen látjuk. Szerintem ezt ő érezte is, de azért erősítse meg benne. Ha már így alakult a helyzet / ami egyébként a férjed butasága mert akármilyen is az anyja akkor is az ő gyereke/ akkor most a férjednek kell lépni. Az első lépést megtette a fia, most nála a labda.
2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!