Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám írhat felmentést tesiből?

Anyukám írhat felmentést tesiből?

Figyelt kérdés
1 hete elestem és megütöttem a lábamat, de csak akkor fáj ha futni, gimnasztikázni vagy ilyen nehezebb gyakorlatokat kell csinálni. Szerintem zúzódás lehet, de a tanár elfogadja ha anyukám ír felmentést?
2015. jan. 21. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk anno általánosban elfogadták. Középsuliban nem. Szerintem nem köteles elfogadni, inkább menj el orvoshoz.
2015. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy a tesitanárod elfogadja-e, nem tudom, hogy ez központilag szabályozva van vagy nincs. Nekem elfogadták általánosban és gimiben is :)
2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de ha te nem vagy egy lógós fajta, a tesitanár pedig nem vaskalapos szabálymániás, akkor egy jófej tesitanár 1-2 ilyet elfogad egy tanévben.
2015. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de 1-szer már volt olyan hogy 1 hónapig fel voltam mentve(ujjtörés és inszalagszakadás miatt)
2015. jan. 21. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy napot, ha több napot, akkor orvosi kell.
2015. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a tanártól függ, van, aki elfogadja, de van, aki nem.
2015. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja el, akkor se aggódj, nem kötelezhet arra hogy fájó lábbal csináld amit ő éppen kitalál.
2015. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szülő a gondviselőd, szóval államilag felhatalmazott, hogy igazolásokat adjon neked addig amíg ezt normál kereteken belül és egy bizonyos mennyiségig csinálja.

Nekem elfogadták mindig. Ha pedig nem fogadja el akkor sem kötelezhet rá. Attól, hogy azt mondja: "Már pedig menj átöltözni, állj be a tornasorba" még nem vagy kötelező engedelmeskedni. Erőszakkal kényszeríteni pedig senki nem fog.

2015. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, köteles elfogadni. Te pedig nem vagy köteles azt csinálni amit mond. Ha hasba dob egy medicinlabdával, meg feljelented.
2015. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!