Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves kamaszok, kamaszok...

Kedves kamaszok, kamaszok szülei! Nektek szokott fájni a mellkasotok? Illetve gyereketek mellkasa.

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kamasz voltam, fájt. Nagyon sokat stresszeltem, számomra nem megfelelő suliba jártam, túl sok volt az elvárás. Rosszul toleráltam. Kétszer mentünk vele ügyeletre is, ott csak nyugtatót kaptam. Mióta felnőttem, nem volt ilyen, úgy élek, hogy nekem jó legyen.
2015. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem sajnos szokott.

Bár ehhez nálam sokszor hozzájárul egy-egy durvább tesióra, vagy egy rossz levegővétel, de van olyan is hogy csak úgy beszúr.

2015. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! 12 éves a fiam, elég stresszelős típus, aggódik mindenen. Ekg-ja rendben van. Tegnap vizilabda edzésen fájdult meg neki. De őt, ha megcsípi egy szúnyog, annak is nagy feneket kerít. Bízom benne, h lelki eredetű, vagy esetleg a növéstől van, és nem testi baja van. Egyébként egy suliváltáson túl vagyunk. Azóta kiegyensúlyozottabb, megszűnt a tikkelés, bepisilés...
2015. jan. 22. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy fájt nekem is amikor annyi idős voltam. Ugyanígy huzamosabb ideig! Nem mindig csak valamikor előjött és fájt... El fog múlni lassan, nincs semmi baj.
2015. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2015. jan. 22. 23:43
 6/6 anonim válasza:
Nekem néha fáj de akkor nagyon :(
2015. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!