Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a tanulás rovására megy ha valaki a párjával van?

Figyelt kérdés

Olyan sokan írják itt, hogy a gyerek ne legyen a pasijával/csajával pl délután, mert akkor nem tanul rendesen, meg stb. Miért gondolják egyből ezt?

Én pl pont hogy jobban tudok tanulni, ha a barátommal vagyok, nem azon agyalok, hogy mi lehet vele, meg nem csekkolgatom a facebookot hogy írt-e, hanem ülünk egymás mellett és tanulunk. Tudunk segíteni egymásnak, ha valaki nem ért valamit.

Meg láttam már olyat, hogy nem engedik meg hétköznap az együttalvást, mikor hétvégén igen, mert hogy akkor másnap suli és mi lesz. Mi lenne?

Nem értem, hogy sok szülő miért nézi ennyire butának a gyerekét, hogy az biztos egyből nem tanul ha nem áll fölötte és üti a fejét.

Miért gondoljátok így?


2015. jan. 23. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan okos lennél, akkor nem általánosítanál a saját példádból.


Nem mindenki tanul a barátjánál.

Ha átbeszéli, vagy átszexeli az éjszakát, akkor nyilván nem fog úgy a feje másnap, mintha a saját ágyában aludna "zavaró" tényező nélkül.

2015. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Évek óta nem aludtam ki magam normálisan, itthon egyedül a saját ágyamban se, mégse voltak tanulási gondjaim :D Komolyan NÉHA 1 nap fáradtsággal akkora baj van? Amúgy egy kielégítő szex után jobban alszok mint egyedül.

Amúgy, ha valakinek nem fontos a tanulás, magától se fog otthon nekiülni, vagy igen, de csak ábrándozik, mint én mikor egyedül próbálok tanulni :D Ha meg fontos neki, akkor meg mással együtt is tud.

2015. jan. 23. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyedül nem tudsz aludni, nem tudsz tanulni-mit csináltál eddig kislány, hogy léteztél egyáltalán?
2015. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy hogy léteztem? Középsuliban nem igazán kellett tanulnom semmit, éjjel meg játszottam vagy olvastam :D Fáradt vagyok sokszor, de ennyi, semmi bajom nincs tőle.
2015. jan. 23. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ne is mondd, én most jöttem össze egy lánnyal, azthittem örülni fognak, hogy olyan komolyságú, hogy el is mondom... Hát nem, egyből szinte lebaszást kaptam, hogy idén milyen rossz a bizim (majdnem szín négyes, kivéve készségtárgyak, illetve 3-as francia...) és hogy év végén biztos bukni fogok!! Hétköznap nem is találkozunk szinte, mert különórái stb vannak... De hétvégén is szívóznak hogy "hova mész?"


Az a vicc, hogy amikor péntek szombat: haverok,krimó volt a program nem csinálták ezt... Nem hiszem, hogy a hétvégi kocsmázás helyett ha barátnőmmel foglalkozom az rosszabb lenne tanulmányi eredményeimre nézve..

2015. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erről beszélek.
2015. jan. 23. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejmosást kaptál valakitől emiatt? Volt oka rá?


Én anno mikor összejöttem a párommal, sokat tanultunk együtt. Ő segített, hogy a matekérettségimre értelmesen fel tudjak készülni, úgyhogy még pozitív is volt, hogy együtt tanultunk.


De pl. egyik barátnőm 18 évesen lelépett a pasijával állandóan, nem tanult. Hát na...szóval van rossz példa is.


De ha te jól tanulsz, akkor ki kötött beléd?

Mert anno belém senki, mivel látták, hogy nem hülyéskedek, és tanulok rendesen.

2015. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a saját peldammal jovok... mikor összejottem első baratommal, főiskolán voltunk osztalytarsak. Mindig 5os dogakat irtam, de aztán egymás mellett ultunk, beszélgettünk stb... mindketten egy jegyet rontottunk, így elhataroztuk, hogy innentől figyelunk. Néha mellette ultem, néha nem de próbáltunk egymáson kívül a leckére is figyelni... most, hogy már nem jarunk, meg úgysem tudok figyelni.. :D
2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fősuliban már nincsenek osztályok...
2015. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk első félévben minden óránk ugyanazzal a kb 20 emberrel volt, kb mintha osztály lett volna.
2015. jan. 23. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!