Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nehezen koncentrálok,...

Nagyon nehezen koncentrálok, és ez most már a tanulás rovására megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/l

2013. júl. 23. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ajánlom hogy a tanulás közben pici pihenőket tarts, igyekezz olyan dolgot csinálni az idő alatt ami az ellenkező agyfélteket dolgoztatja. Én anno angol tanuláskor zenét hallgattam pihenésképpen. Ha ez a tipusú megoldás nem nyerő, akkor a koncentrációt fejlesztő játékokkal próbálkozz- nem nem gagyi módszer.- Ha ez sem, akkor a tanulni valót oszd kisebb egységekre, és szögezd le hogy ha ezt a részt megtanulod akkor ezzel meg ezzel jutalmazod magad( pl egy gumicukor vagy valami. ) Remélem tudtam segíteni!
2013. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Földesné Mariann válasza:

Szia! Válassz jó tanulási módszert!Ha gondolod segítek. Skyp-on elérhető vagyok.

Küldj üzenetet!

Üdvözlettel: Fné Mariann

2013. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!