Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkahelyemmel tanulmányi...

Ha a munkahelyemmel tanulmányi szerződést kötünk, milyen kedvezményeket kapok, hogy ne a család rovására menjen a tanulás?

Figyelt kérdés

Állítólag munkaidőben számolják el az iskolai napokat.

Hallottam még arról, hogy létezik: tanulmányi szabadság.

A munkáltatóm ösztöndíjat is említett.

Két gyerekem van és a család részéről ellenállást tapasztalok, aggódnak hogyan tudok egyszerre dolgozni, tanulni és a gyerekekre figyelni, kik közül az egyik iskolába jár és sok foglalkozást igényel.


2015. jan. 22. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell összefognia a családnak, hiszen a gyermekeid érdeke is, hogy a tanulmányaid befejezésével jobb körülményeket tudj biztosítani.

Az lenne a legtisztabb ha a munkáltatótól kérdeznéd meg.

2015. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jobb körülmények biztosításáról szó sincs, eddig is a diplomámnak megfelelő beosztásban dolgozom majd ugyanazon bérért.

Nem kapcsolódik szorosan a képzés a területemhez,teljesen másról van szó, esetleg a munkahelynek jó, hogy ehhez is értek majd és nem kell külön embert alkalmazni. Kolléganők kivétel nélkül visszautasitották a lehetőséget.

2015. jan. 22. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:

A versenyképes tudás fontos a jelen helyzetünkben sajnos.

Ezzel a képzéssel akár egy másik cégnél is értékes munkaerő lennél?

Ha elvégzed, több munkád, hosszabb munkaidőd lesz? Vagy ugyanannyi, mint a képzés nélkül?

2015. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cége válogatja.


Nekem plusz tanulmányi szabadság is jár, néhány nap, meg persze a képzést beleszámítják a munkaidőbe. Ezen kívül fizetik a tandíj felét. Cserébe a képzés hátralévő 2 évén túl még 2 évig nem mondhatok fel. Mondjuk egyébként sem terveztem.

2015. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A család részéről ellenállást tapasztalsz?

Apuka hun van már megint?

Ellen lehet állni, de ha kipenderítenek a jelenlegi helyedről, nem mindegy, hogy 1-2 hónap alatt találsz új munkahelyet, vagy munkanélküliként egy évig otthon nézegeted a csekkeket, hogy melyiket adjam fel, melyikre nem telik...

Aki ingyen tanulhat, és nem él vele, az röviden - hülye. Nem lehet rá mást mondani.

Vállald el, csináld meg.

2015. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kipenderítéstől nem félek, hiány van mindig dolgozókból, közalkalmazott vagyok egyébként.

40 évesen nem sok vágyat érzek már a tanuláshoz, betegeskedő szüleim vannak, A férjem édesapja is sok segítséget igényel egészségi állapota miatt.

Úgy érzem túl sok rajtam a teher így is, bár mindig eminens tanuló voltam, de néhány rövid továbbképzésen kívül az utóbbi években nem tanultam, fogalmam sincs hogy menne.

2015. jan. 22. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon egyszerű a helyzet:

Akarod a képzést?

1.Igen

1/a Át tudod szervezni a családi életet?

-igen. Akkor csináld meg

-nem. Akkor mondd le.

2.Nem.

2/a Akkor ne csináld.

Ennyi.

2015. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kívánságműsor, kötelező.
2015. jan. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!