Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan élitek meg a kamaszkort...

Hogyan élitek meg a kamaszkort? Minden szép és rózsaszín? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Szeretnék pozitív válaszokat is kapni. Nem csupán azt, hogy tele van könnyen a szobám.
2015. jan. 30. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is tele van bandázással, barátnőkkel, lekizéssel, reggel hatig fennmaradásokkal stb:D bár most van egy kis mélypontom egy fiú miatt, de azon vagyok, hogy minden rendbe jöjjön, most kell élnem:D 15/L
2015. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

elég nagy hangulatváltozásaim vannak, kifordultam önmagamból, rengeteg csalódást okoztam a szüleimnek, plusz folyamatosan olyan érzésem van mintha lemaradnék az igazi "életről". félek attól hogy barátok nélkül maradok.

szép kor, de nehéz.

15 éves lány

2015. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lassan 18 leszek, sosem voltam igazán "kamasz". Nem buliztam, nem feküdtem le random emberekkel, egyetlen barátom volt három hónapig.

De az utolsó egy év... Lelki fejlődés, azt hiszem, az érzelmi intelligenciám megduplázódása. Régen én voltam a két lábon járó elektronfelhő, ontottam magamból a depressziót, de most szerintem kevés ember van, aki látott volna NEM mosolyogni. Az élet szép, emberek.

2015. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem mostanában sokkal fontosabbak a barátaim,az osztályom és a közösségi élet,és gyakran van olyan hogy egy szó meg tudja változtatni a hangulatomat.
2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!