Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Serdülő srácokat nevelő...

Serdülő srácokat nevelő szülök, ti amikor láttatok egy halom kemény foltot kiskamasz fiatok lepedőjén, ruháin, te szóltatok neki erről?

Figyelt kérdés

vagy legalábbis ez után beszéltetek vele valami hasonló témában?


Köszönök minden értelmes választ előre is!


2015. jan. 31. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyszer édesanyám említette, bár nem szándékos volt, inkább csak kicsusszant... Mindenesetre 'felvilágosítottam', hogy amikor a barátnőmmel vagyok, és esetleg felizgulok, akkor is megjelenhet ilyesmi folt, és ezt nem tudom nagyon befolyásolni. Aztán felajánlottam, hogy mosok magamra, és azóta így működik, mindkettőnknek 'kényelmesebb'.
2015. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A parodnak szoktal szolni, ha esetleg felizgul es elcsoppen az elovaladeka es az raszarad a gatyajara, ha esetleg lat a tv-ben egy izgato not vagy jelenetet? Vagy ha veled "jatszik", esetleg, ha reggeli merevedese van?Egy termeszetes folyamat miatt nem kellene szolni. Beszelgethetsz vele rola, de csak a szexualis felvilagositas kozben, hogy ez a termeszet rendje, es nem kell szegyelni. Neked sem kellene kinos helyzetbe hozni a fiad, csak azert mert a reggeli merevedeskor elcsoppen. Ezzel olyan helyzetbe is hozhatod, hogy szegyelni fogja a testet es a testi reakcioit.
2015. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, nem egyáltalán nem erre gondolok, hogy ilyemsit mondjak neki :)

Amúgy nem vagyok szülő, 21 vagyok, és csak elgondolkoztam, hogy másoknak szólt-e a szülője, vagy sem.

Én is arra gondoltam ,hogy egy felvilágosítás keretében monodm azt hogy ezzel minden oké.

2015. jan. 31. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne erről szólni? :D

- Kisfiam foltos a lepedőd.

- Aha

Kínos csend.

???? :DDD

2015. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni semmit
2015. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 David82 válasza:
Amíg valaki nem nyúl magához, addig hogy csöppenne ki? Nincs semmi ilyen csöpögés, csak a legvégén, szex vagy maszturbáció után foltosítja be a nadrágot. Tehát azt akarom mondani, olyan nincs, hogy felizgul, és csöpögni kezd a pénisze. Ilyen csak a nőknél van, amikor érintésre, ölelésre elkezd nedvesedni. Férfiaknál ez nem jellemző.
2015. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!