Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolás, gimnazista fiúk...

Középiskolás, gimnazista fiúk lányok éreztek olyat, hogy valamilyen korban jobban szeretettek volna élni vagy nagyon jó a mosatni? Ha igen akkor mikor, melyik történelmi periódusban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Nekem minden vágyam, hogy anya lehessek, szüljek egy rakás gyereket és az ő nevelésükkel töltsem az időmet. Sajnos ebben a világban ez nem lehetséges. Szívesebben élnék akkor, mikor a nőknek a gyereknevelés volt a dolguk (a sok emancipációs hiszti nem érdekel, nekem 6 éve ez a vágyam)

Ezen kívűl még az 1920-as évek hangulata tetszik nagyon :)

19L

2015. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
60-as , 70-es években szívesebben lettem volna fiatal.
2015. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtök véleményével azonosulok. A jazz vagy swingkorszak zenéje számomra meghatározó. A hippy és beat kultúra rendesen átütött minden falat.
2015. febr. 4. 21:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy vannak még ilyenek rajtam kívül, mert még nem találkoztam olyannal akit a swing és jazz korszak vonzana. :)
2015. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy tízezer évvel ezelőtt voltam középiskolás és már akkor sem voltam mai szóval élve trendi gyerek. Mindig is szembementem azzal ami van mint egy Don Quijote pejlovamon ügettem a mában, utamat keresve. Az a problematikusabb, hogy ezáltal leszel manapság antiszociális, periferikus elem. Nem baj. Járd az utat. Te vagy a lelked kapitánya és az életed kormányosa, ezért merj önállóan élni és gondolkodni.
2015. febr. 5. 10:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Semmiképpen sem szeretnék a mostaninál régebbi korban élni. Max. megnéznék egy-kettőt, de élni nem.
2015. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amerika, Beatles idején, Woodstockba menni... Ilyesmik. :) Akkori Amerika nagyon tetszik, mindenből nagyot és sokat, és jót! (Mára eléggé elkorcsosult a világ ott is...)
2015. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Bár a droghasználat nem tetszett az akkori korban.
2015. febr. 5. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én annyira szívesen élnék az 1900-as évek elején Angliában például. Távolságtartás, udvariasság, jó modor. Szerintem nagyon fontosak ezek a dolgok, és érdekel, hogy vajon hogy álltam volna ki a kor viszontagságait. 16L
2015. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szívesen élnék állatként, még az "ember" előtti időkben!
2015. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!