Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi tegyek? 1 nadrágom van és...

Mi tegyek? 1 nadrágom van és anya nem vesz nekem.

Figyelt kérdés
Egyetlen egy hosszúnadrágom van, anya nem vesz nekem. Mikor megkérdeztem miért nem vesz a válasza: mert nem. Nem kapok zsebpénzt, apától elvagyok tiltva mert anya szerint rossz hatással van rám, mamáék messze laknak. És ne írjátok hogy lehet azért mert nincs pénz, ha kozmetikusra, fodrászra stb. van pénz akkor szerintem rám is.
2015. febr. 14. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Hány éves vagy? Mióta van ez? Vigyázol a ruháidra általában? Nem vagy elhízva? Mit veszel fel, amikor ez a nadrágod mosásban van?
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

1-es!

Hogy a fenébe jön ide az, hogy mekkora a testsúlya? Mi közöd van hozzá?


Kérdező! Ha nincs más lehetőséged, akkor ingyenesen elvihető dolgoknak nézz utána: olx, facebook csoportok.

2015. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Semmi közöm hozzá. Ő tudja, hogy az előző cuccaival mi lett. Ha hízik és már 120 kg - láttam ilyen gyereket - akkor én is háromszor meggondolnám, hogy erre hány nadrágot vegyek neki, mert lehet, hogy 1 hónap múlva nem jó rá.
2015. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Arra én is kíváncsi vagyok, mit veszel fel, mikor épp mosásban van a nadrág.
2015. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Mindig vigyázok a ruháimra, alig hízok most 46 kg vagyok. Ha mosásba van akkor egy régi nadrágot veszek fel amit kigombolok mert nem kapok benne levegőt úgy szorít.
2015. febr. 14. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézegesd a vaterán az 1ft os aukciókat a településeden. Hátha sikerül 1-100ft-ért megnyerni rád való nadrágot.
2015. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

En szivesen veszek neked nadragot es elkudom oket :-) 45 kilo vagy szoval szerintem jok lesznek ha en probalom oket!

Irj privit hol laksz!

2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

45 kiló vagyok én is, így szól helyesen a mondat, de felnőtt dolgozó nő.

Szivesen segítek! :-)

2015. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én is küldök egy nadrágra valót, beszarás, hogy egy anya ekkora paraszt...

Apámnak se sűrűn vettek, gyakorlatilag csak szülinapra karácsony ilyesmi alkalmakra ruhákat, de legalább valamennyit kapott, persze a báli ruhákhoz Pestre mentek fel anyagért...láttam rajta amikor ezeket mesélte mennyire szarul esett neki, ezt senkinek sem lenne szabad átélnie :(

2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy nadrág(sötét színben nehogy látszódjon rajta a piszok) bőven elég, kb 3 havonta van szünet akkor lehet mosni max 2-3 napig otthon maradsz. Vagy pénteken mosod és és ha fűtenek akkor ráteszed a radiátorra vasárnapra nagy eséllyel hétfőre biztos megszárad, ha nem fűtenek akkor meg megszárad magától.
2015. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!