Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti elengednétek?

Szülők, ti elengednétek?

Figyelt kérdés
14 éves (nyolcadikos) fiú vagyok, hatosztályos gimnáziumba járok. Az osztálytársaim házibulit rendeznek szilveszterkor. Ez lesz az első ilyen buli az osztály nagy részének (köztük nekem is ez lenne). Kizárólag osztálytársak jönnének, szigorúan alkohol-, cigi- és drogmentes lesz. A bulit se úgy kell érteni, hogy zene, tánc, meg minden, hanem ott vagyunk, dumálunk, eszünk mindenféle rágcsálnivalót, iszunk üdítőket, esetleg megnézünk egy filmet (de nem horrort, vagy ilyesmit). Estefele érkeznénk, és egészen másnap reggelig tartana. Alvás nincs tervezve, de azt mondják lesz lehetőség pihizni 1-2 órát, annak aki akar. Fiúk és lányok és lesznek, de nagyon megbízható az osztályom, biztos, hogy nem lesz semmi probléma. Anyukám engem nem akar elengedni és nem értem miért nem. Jók a jegyeim, nem hazudok anyukámnak, soha semmilyen balhém nem volt még. Anyukám tudja, hogy az osztálytársaim megbízhatóak, tudja, hogy nem lesz alkohol, meg semmi. Akkor miért nem akar elengedni? Szülők, ti elengednétek?

2014. dec. 25. 19:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%

Csak akkor, ha a házibulit rendező szülei is otthon vannak, és megbíznák bennük.

Ha csak ti lesztek ott, akkor nem.

2014. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
20%
Azt hiszem elengednelek. Ha lany lennel akkor nem.
2014. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Istenem... A te korodban lány létemre elengedtek normális buliba, haverok, ismeretlenek, pia, stb, ezelőtt 15 évvel...

Egy ilyenre miért ne engednélek el??

2014. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%

#1! A kérdező házibulit írt, nem pizsipartit.


Mutasd meg szüleidnek a GYK-t. Ha azt akarják, hogy állandóan depiző, síró-rívó, szeretet/barátság hiányos szerencsétlen legyél, mint akik itt vannak gyakorin és arra büszkék, hogy soha nem hívták meg őket semmilyen buliba, akkor ne engedjenek el.

Engem elengedtek a szüleim ennyi időssen.

2014. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Lesznek szülők, akik figyelnek ránk. Csak azt nem értem, hogy mások ennyi idősen szórakozóhelyre járnak, minden héten. Nem azt mondom, hogy ez normális, vagy hogy én ezt akarom csinálni, de nem értem, hogy egy ártatlan osztálybuli miért olyan nagy dolog? Jöhetnek még a válaszok!
2014. dec. 25. 19:30
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Sajnállak.Igazán nem értem a szüleidet.

Én elengedném a gyerekemet,és engem is elengednének,akkor is ha nem lenne szülő vagy ha rendes buli lenne.

Se pia se semmi,szülő is van igazából kb olyan mintha délután átmennél a haverodhoz filmezni,csak épp nem 2 órán át ülsz a fotelban hanem 12...

2014. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
26%

"mások ennyi idősen szórakozóhelyre járnak, minden héten."


Masok meg narkoznak es a sarkon allnak. Es? Marhara nem lenyeges mit csinalnak masok. A szuleidnek van egy ertekrendje es ebbe nem fer bele hogy elmenj, ennyi.


Tok mindegy hogy masok szulei elengednenek-e, meg az is hogy az ide irogato nevtelen emberek mit csinalnanak.


A szuleid tartoznak felelosseggel erted, ha neked valami bajod lesz, akkor oket veszik elo. Igy aztan ezeket a donteseket is nekik kell meghozni.

2014. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
De folyton mesélik, hogy milyen jókat buliztak kamaszkorukban, általában tök lazák meg minden, emlékszem, kisebb koromban előre örültem, hogy kamaszkoromban is ilyen jó fejek lesznek. Apukám el is engedne, de elváltak, és anyukámmal lakom, így ő dönti el. De ő is jó fej szokott lenni, nem is tudja megindokolni, hogy miért nem enged el. Nem értem :/
2014. dec. 25. 19:57
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

Valoszinuleg nem bizik az osztalytarsaidban, ahova mennetek.


Vagy benned.

2014. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon értelmesnek tűnsz. Én elengednélek.


15 éves lány anyukája vagyok (többek között:)

2014. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!