Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Kicsúszott a...

Mit csináljak? Kicsúszott a lábam alól a talaj, ma már gyógyszert akartam bevenni.

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt még minden oké volt. Volt egy normális családom, 2 legjobb barátnőm, akikkel mindent megbeszéltünk, sok ember szeretett. Erre a szüleim éppen válnak, mert anya összejött apa gyerekkori legjobb barátjával. Az egyik legjobb barátnőm szeptemberben Sydneybe költözött, vele azóta alig beszélünk. A másik összejött az exemmel és próbáltam azt mutatni, hogy ez nem érdekel, de közben borzasztóan zavart.

Ősszel találkoztam egy bulin a számomra tökéletes férfivel, kedves, udvarias, intelligens, vicces és nagyon jól néz ki. Csak azt nem tudta, hogy attól, mert az összes barátom, aki akkor ott volt, egyetemista, én még 17 éves vagyok, 11.-es. És ezt sosem mondtam Neki.

De tök jól megvoltunk, rengeteg időt együtt töltöttünk. Emiatt titkolóztam a barátnőim, barátaim előtt, a családom előtt és részben előtte is...


Erre tegnap este kiderült MINDEN, ráadásul anya is megharagudott, mert kihagytam a 40. szülinapja miatti ebédet. Vagyis akkor léptem le, mikor megjelentek a szeretőjének a szülei.


Szóval most utál az anyám, a legjobb barátnőm, a férfi, aki nagyon fontos Nekem (jó, talán picit szeretem).

És fogalmam nincs, hogy mit csináljak.

Eddig mindent anyával, vagy a legjobb barátnőmmel beszéltem meg. De most egyikőjük sem szól hozzám...


2015. febr. 15. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Huu, télleg jól összezavarodott minden körülötted :)

A lényeg, h. légy mindenkivel őszinte, és az idő majd úgy is rendbe hoz mindent! Csak bízz magadban és szedd össze magad! :D

2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nóra vel még csak 13 éves vagyok nem biztos hogy értékelhető választ tudok adni de szeretnék segíteni úgyhogy mindent beleadok... :) Azt tudom neked tanácsolni lehet most nagyon a mélyben vagy de ne törjön le teljesen hisz az életben nem az a lényeg hányszor esel el hanem az hogy hányszor tudsz felállni!A legfontosabb hogy ne veszítsd hitedet! Nem feltétlenül Istenről beszélek hanem az emberekbe és az életbe vetett hitről beszélek! Az a fontos hogy a nehéz időkben is kitarts! Majd eljön amikor minden jobbra fordul! Anyukáddal minden rendbe fog jönni hisz ő az anyukád és minden esetben szeretni fog még ha most úgy tűnik reménytelen a kapcsolatotok. Kis idő múlva már el is fogjátok felejteni és megint a régi lesz minden! A barátnődet sajnálom, de bíztasson az hogy rewngeteg jó ember él a világon! Keress barátokat! Kezdj el pl sportolni vagy olyan tevékenységeket ahol új embereket ismerhetsz meg! De a legfontosabb hogy magadat mindig becsüld meg! Te egy nagyon értékes ember vagy! Egy jó ember! A gyógyszereket vagy bármi hasonlót felejtsd el! Az életben pedig mindig a jó dolgokat nézd még ha azt nagyon nehéz is észre venni! Tehát fel a fejjel és sok sikert rendbe hozni a dolgokat! Remélem segíthettem <3
2015. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok ne haragudjatok a hibákért... Auto correkt
2015. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobbak a kamuid, ez most már kevésbé hasonlít a többire. De néha kitalálhatnál egy olyat, amiben semmi olyan elem nincs, mint a többi kérdésedben. Meg néha kicsit írj másik stílusban. Sok sikert hozzá, szorítok neked.
2015. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!