Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Helyesen...

Mi a véleményetek? Helyesen cselekedtem? Én 18 éves lány vagyok, és megszeretett volna velem ismerkedni egy 28 éves férfi, de én elutasítottam őt azzal hogy Mi van pedofil vagy? Mondta hogy nem az.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy!
2014. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1) nem pedofil, csak türelmetlen;

2) gondolom nem csak a kora miatt utasítottad el, hanem mert nem tetszett, nem volt az eseted.


Minek ennek ekkora feneket keríteni?

2014. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérem ilyen korban már annyira nem durva a 10 év, és fogalomtévesztésben vagy, mert akkor lenne pedofil ha a gyerekeket szeretné.
2014. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Idős hozzám azért.
2014. jan. 3. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem pedofil, mert ha már betöltötted a 18-at, akkor nagykorú vagy, nem számít megrontásnak a dolog, és hogy 10 év korkülönbség mennyire sok, vagy nem, az mindenki saját véleménye.
2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azé benyelted neki!
2014. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg idős hozzád, de korántsem pedofil.
2014. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bunkó vagy kérdező.
2014. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ri..banc vagy. Ennyi. Gondolom 18 évesen kinézel 32-nek, de minden bizonnyal sok újat már nem tartogat neked a helyi disco... :D:D


Komolyra fordítva szót: (Ja.. bocs, előbb is komolyan írtam) nem, nem cselekedtél helyesen. Főleg akkor nem ha a pasi kulturáltan szólított meg. Mert akkor nem éretlennek tűntél (ami igaz is), hanem jelentősen műveletlennek is. S így szerintem már nem is bánja a srác az elutasítást.

2014. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, és nálam is próbálkoztak 10 évvel idősebb férfiak. Természetesen nekem is sok ez a korkülönbség, így elutasítottam őket. DE! Pedofilnak sosem hívtam őket, ez elég lekezelő volt a részedről. Ilyenkor inkább mondj annyit, hogy :

"Köszönöm, de nekem túl sok a kettőnk közti korkülönbség."

2014. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!