Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csütörtökön voltam egy házibul...

Csütörtökön voltam egy házibuliba. És ott volt az a fiú is aki tetszik. Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Joestet.Csütörtök éjszaka meghívtak minket egy házibuliba nagyon jóvolt ott volt az a fiú is aki tetszett régóta de azt mondta csak barátok legyünk és ezt már régebben megbeszéltük de én attól még nagyon kedveltem. Tehát ő nagyon berugott és sokat ittam de józanul gondolkoztam. Az a lényeg hogy tudtam kiért utasitott el és én persze meggondolatlanul leribncotam a lányt( egy nagy hibám van az emberekről ugy alkotok véleményt hogy nem ismerem őket). Oda mentem a lányhoz. Szia xy vagyok megsevártam még válaszolt megkérdeztem hogy tetszik-e neki az emilett fiú. Ő is kissé részeg volt. Azt mondta menjünk ki beszélgetni ugy mondott el mindent minta 5 éve legjobb barátnők lennénk. Elmondta hogy eddig csak a barátja akart lenni de kezd megváltozni a véleménye én ebből azt vontam le hogy majd összeakar jönni vele. Kb 2 óra mulva a lány a barátnőmnek azt mondta hogy nem akar összejönni a fiúval (ezt ma tudtam meg).Utána minden barátnőm eltünt. Én meg a kiszemelt fiú válan sirtam hogy mi a baj velem a fiúk miért nem szeretnek stb?! Ekkor majnem megcsokolt de én nem hagytam hiába szerettem de beis volt rúgva meg ez lett volna az első csókom is a lányt is nagyon megkedveltem. Szerintetek jól cselekedtem vagy hagynom kellett volna? '6 éves lány vagyok a fiú 16 éves volt. Köszönöm

2013. okt. 29. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. (most komolyan, mi erre nem tudunk mit mondani)
2013. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de te például ha fiú vagy örültél volna ha részegen egy olyan lánnyal csókolozol aki nem is az aki tetszik neked és a kiszemelted megtudhata volna?
2013. okt. 29. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
elhiheted, biztos nem örülnének neki, sem a full részeg fiú, sem pedig a fiúnak tetsző lány sem fogja jó néven venni a dolgot!!!
2013. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miert vagy kialadva? nem csokoloztunk pont ezekert az okokert..
2013. okt. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!