Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális ilyen korban?

Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés
Ma reggel észrevettem hogy a 12 éves lányom megnézett a szexuális tartalmú videót. Szerintetek normális hogy ilyen korban érdekli ez a téma? Beszélgessek erről vele vagy szidjam le ezért?

#beszélgetéa
2015. febr. 24. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azoknak ajánlom akik lepontozgatnak itt és szerintük nem kell ezt megbeszélni a gyerekkel. Az a nemzedék már kicsit előrébb van mint mi bocsi.

[link]

2015. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Megértem az aggodalmadat. Ha a 12 éves lányom szex videót nézne, én sem örülnék neki. Persze, hogy 12 évesen érdeklődik a szex iránt. De ne r.ibancok "világosítsák föl" a gyereket az ilyen videókon keresztül, akiket nem zavar, hogy három kamera 5 centiről filmezi a nemi szervüket. Ez nagyon torz képet alakít ki benne.

A gyerek nem hülye, nyilván azért nézte titokban, mert tudta, nem örülnél neki. Én beszélnék vele, és azt is megmondanám, tudom, hogy nézi. Nem szidnám le, de szabály lenne, hogy egyedül nem internetezhet a szobájában. Elgondolkodtatnám, miféle emberek az ilyen videók szereplői. Ezek a filmek nem az életet mutatják be. Súlyos milliókat kapnak a szereplők, és gyakran csak úgy veszi be a gyomruk a "munkájukat", hogy drogfüggőkké válnak.

Nem 12 éveseknek való a szex, ezt tanárként és anyaként mondom. Igen, a bennük lévő szexualitás kibontakozóban van, de mint ahogy tudunk uralkodni egyéb fizikai szükségletünkön, evés, ivás, pisilés, ezen is lehet. Ráadásul, abba még senki nem halt bele, ha nem szexelt. Ha nem evett vagy ivott, abba viszont igen.

Egy 12 éves nem bírja el a szexel járó lelki terhet. Hogy lenne érett egy 12 éves gyerek párkapcsolatra?! Úristen! Szerintetek mi lesz az ilyen kapcsolatoknak a vége? Melyik az a 12-14 éves szexpartner fiú, aki hosszútávú kapcsolatra vágyik? A fiúk éppúgy nem érettek rá! Még egy felnőttet is megráz, ha rájön, hogy szexuálisan kihasználták, nem hogy egy gyerek. Az én hatodikosaim egy egyest alig dolgoznak fel lelkileg.

Kedves előttem hsz-ó!

A törvényhozók kénytelenek voltak alkalmazkodni a hozzád hasonló engedékeny szülőkhöz, akik nem bánják, hogy a gyerekük szexel! Sajnos, hogy ez társadalmi jelenség lett. Inkább leszek "rossz fej", és MEGTILTOM a lányomnak hogy szexeljen, minthogy 12-14 évesen partnerei legyenek, és a lelkét összetörjék!

2015. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Egyáltalán nem támogatom, sőt óvni fogom a gyerekemet ettől, az oldalt azért linkeltem be mert bár én nem értek vele egyet, ellenzem ,sajnos a gyereket körülvevő környezettől, más gyerekektől megvédeni nem tudom teljesen, így fontosnak látom, hogy megfelelően fel legyenek világosítva a gyerekek. Annak fényében, hogy általános iskolás negyedik osztályos gyerekek sex videót néznek a mobilon tesi óra előtt az öltözőben ( sógornőm kisfia mondta szóval nem kitaláltam ) úgy gondolom ahogy te is. Nem szabad, hogy ilyen filmekből szerezzék be az összes tudásukat ezzel kapcsolatban, főleg ne higgyék azt, hogy az a normális párkapcsolati szex amit látnak benne. Sajnálom ha félreérthető voltam.
2015. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 9 éves korom óta nézem őket. Most 19 éves vagyok. Az égvilágon semmi bajom nem lett tőle. Nrmális, de ne engedd hogy túlzásba vigye.
2017. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!