Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit gondolnátok ha a...

Szülők, mit gondolnátok ha a fiatok (17 éves),3 órára lakna a párjától (15 L) vonattal?

Figyelt kérdés

Vonat ingyen van nekik, vasutas gyerekek.

Velence-Jászberény távolság


2015. márc. 8. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosítanám a gyereket (ha még nem történt meg:-)), odafigyelnék rá, hogy óvszer legyen nála és használja is, ha arra kerül a sor. Elvárnám, hogy a suli rovására ne menjen az udvarlás. Ha ez mind oké, nem aggódnék, várhatóan nem fog sokáig tartani egy ilyen távkapcsolat, főleg ebben a korban, amíg tart, legyenek boldogok.
2015. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám őt, hogy sokáig úgysem fog tartani a nagy távolság miatt. És csak remélném hogy nem sérül majd nagyon a szakítás alkalmával.
2015. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatalok még az ilyen kapcsolathoz, de már el tudják dönteni hogy vágynak-e erre vagy sem.
2015. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó neki rohadjon meg nekem 21 évesen még barátnőm sem volt :/
2015. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A férjemmel mi is távkapcsolatban kezdtük, évekig ingáztunk, és tessék, most itt vagyunk 15 éve házasok, gyerekekkel, boldogságban. Igaz én 17 voltam akkor, a férjem 18, de a szülők sokáig nem nézték jó szemmel, sokmindent tiltottak, azt várták, hogy vége legyen a kapcsolatnak. Hétvégeken találkoztunk, a párom eljött hozzánk szombat reggel, estig maradt, akkor általában elmentünk együtt diszkóba, aztán hajnalban mehetett haza, mert eleinte nem engedték a szüleim, hogy ott aludjon, mert mit szólnak a szomszédok...Később már ott aludhatott, de nem velem, hanem az öcsém szobájában. Rossz volt mindezt így átélni, mert azt éreztük, hogy a szülők nem bíznak bennünk, nem bíznak a kapcsolatunkban. Így ingáztunk éveken át, és együtt maradtunk. Amikor már lett jogsija, kocsija a páromnak, jött gyakrabban.

Én szülőként úgy látom, biztos nem akadályoznám gyermekemet abban, ha ilyen jellegű párkapcsolata adódik, megengedném, hogy találkozhassanak szabad idejükben, és nem minősíteném előttük, hogy az ilyen távkapcsolatnak nincs értelme, úgyis vége lesz, mert nekünk annak idején ez esett a legrosszabbul.

Akár komolyra fordul, akár nem, most és itt ők egymást választották, ezt tiszteletben tartanám, és lelkileg is támogatnám. Az utazás pénzbe nem kerül, ez jó, a tanulás rovására ne menjen a dolog, ha rendben van a tanulnivaló, akkor nyugodtan engedném őket együtt.

2015. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ennyi idősen én is távkapcsolatban éltem a barátommal. 15 voltam amikor összejöttünk, ő 19. Az első évben egy suliba jártunk. Aztán ő elment egyetemre, sok sok kilométerre tőlem ( Tatabánya-Veszprém).

3 évig még együtt voltuk így is. Hetente, 2 hetente tudtunk találkozni, amikor hazajött. Vagy ha nekem véletlenül volt iskolai szünet, akkor lementem hozzá.

Szóval összesen 4 évig voltuk együtt, és nagyon jól működött a dolog.

2015. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!