Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit gondolnátok egy...

Kamaszok, mit gondolnátok egy ilyen iskolatársról?

Figyelt kérdés

Iskolában nem megy oda senkihez nem beszélget senkivel csak megy a folyosón, vagy ül magányosan az osztályteremben. Ha kérdeznek tőle valamit (ami mondjuk ritka), nagyon határozatlanul és nehezen érthetően válaszol, meg röviden. Köszönés meg a másik, általában nem köszön amikor odamegy az osztálytársai közé reggel, csak 1-2 embernek. Tanároknak se köszön szinte soha a folyosón, simán elmegy mellettük köszönés nélkül, még az igazgató mellett is.

Milyenek lennétek egy ilyen osztálytárssal?


2014. szept. 6. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Nekem is volt ilyen osztálytársam,es próbáltam vele beszélgetni, de nem láttam rajta,hogy szeretné es inkább békén hagytam.


Egyébként ennek oka van, a helyükben pszichiaterhez fordulnék.

2014. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg nem oké... előző sulijában kiközösíthették talán.
2014. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenné VÁLTAM, most 11-ben már oldódom, de az volt a baj, hogy 9.-ben nagyon magabiztos voltam, előző iskolában mindenki szeretett, mert okosabb, intelligensebb vagyok az átlagnál, jó hozzászólásaim voltak, itt pedig csak kicsúfoltak azért mert informatika órán szó szerint jobban tudtam mindent mint a tanár. És számos más órán is hasonlóképp volt. November végére idegösszeomlást kaptam, 3 hétig nem voltam suliban.
2014. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen osztálytársam. Van 1-2 közelebbi ismerőse, akihez hozzászól szünetekben, de ha más kérdi, akkor tőmondatokban, röviden felel. Hát nem tudom, így 11.re mi már abbahagytuk a kísérletezést, hogy nagyon jóban legyünk vele, de emiatt senki nem ítéli el.

Hogy személyesen mit gondolok róla? Szerintem baj van valahol. Családban, vagy esetleg valami trauma érhette kiskorában, nem tudom. Az ilyenekkel nem igazán jó éreztetni, hogy kilóg a sorból, mert csak ronthat a helyzeten.

2014. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Visszahúzódónak mondanám.
2014. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én annyira nem szeretem ezt az általánosítást, hogyha valaki csendesebb, akkor biztos valami baja van. Vannak olyan emberek akik egyszerűen ilyenek. Visszahúzódóak, jobban szeretnek a háttérben maradni és inkább meghallgatni a másikat, mintsem állandóan locsogni. Igen, vannak ilyen emberek, nem lehet mindenki szószátyár. Mondjuk amit a kérdező írt, már tényleg elég szélsőséges eset, de ettől még nem kell rögtön ítélkezni felette. Persze az is lehet, hogy tényleg valami áll a viselkedése mögött, rossz emlékek, önbizalomhiány. De mondom, nem kell rögtön arra gondolni, hogy biztos valami trauma érte.
2014. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen osztálytársam, őszintén szólva pont leszarom. Azt csinál, amit akar, ne én bszóljak már bele... főleg, hogy én se vagyok egy nagy dumagép, igaz én barátnőmmel szoktam beszélgetni, meg azért köszönni is, de akkor is.
2014. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy "mit gondolnátok egy ilyen iskolataskáról? " :D
2014. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
antiszociális
2014. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hasonló voltam középsuli első évében de most már nem, lehet valami családi/lelki baja van
2014. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!