Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 évesek. Mit gondolnátok...

14-15 évesek. Mit gondolnátok egy ilyen osztálytársról?

Figyelt kérdés

Egy mai kérdés alapján megírom a saját verziómat :) Átlag magasságom van, vegyes ruhákat hordok, de főleg a fekete dominál, sok bőr ruhám van, valamint a kiegészítőim állatok csontjaiból vannak, persze igényesen meg vannak csinálva, nem bűzlenek, akitől veszem nagyon ügyel arra, hogy igényes legyen. Kicsit pufi arcom van, de tényleg enyhén, nagy (mindenki felfigyel rá) zöld szemeim. A hajam egyik oldalon fel van nyírva, ott szőke, a másik oldal köldökig ér, az pedig lila színű. A napi sminkem a szem és a szemöldök hangsúlyozásából áll (szempillaspirál, tus, szemceruza a szemöldökömhöz).


Nehezen teremtek kapcsolatot, de ha ez már megtörtént könnyen megnyílok az embereknek. Nagyon szeretek beszélgetni, szinte bármiről el tudok társalogni az emberekkel, de nem vagyok vezető egyéniség. Ha az, amit elterveztem nem úgy alakul, ahogy kigondoltam szoktam hisztérikus állapotba kerülni, szinte minden percemet megtervezem, mit mikor hogy szeretnék csinálni. Bizonyos dolgok iránt nagyon maximalista vagyok, de más dolgokért a kisujjamat sem mozdítom meg. Olyan barát vagyok, akit hajnalban is fel lehet hívni, ha baj van, tettekkel és akár pénzzel is segítem az igaz barátaimat, ha kiérdemlik ezt, mert kiszűröm azokat, akik csak a haszonért barátkoznak velem. Sokáig bizalmatlan vagyok az emberekkel, nagyon nehezen bízok meg valakiben, de a maximum is 95% bizalom. Alapvetően barátságos vagyok, de ha ideges vagyok rosszul reagálok a társasági ingerekre, persze nem csinálok fizikailag semmit, de olyankor hajlamos vagyok bántó dolgokat mondani, amikért persze később bocsánatot is kérek.


Ennyi jutott magamról így gyorsan eszembe. Főként a korosztályom, 14-15 évesek véleménye érdekelne.


Persze nem fogok magamon változtatni az új iskola miatt, de érdekel, hogy mire számíthatok.


2014. júl. 26. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra tuti számíts, hogy hideget-meleget kapsz majd az új közösségtől.

De légy magabiztos, próbálj szóba elegyedni az új osztálytársaiddal, légy barátságos és nyitott velük. :) Sok sikert!

2014. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem női hetero szemmel nagyon tetszik a kinézeted:D Ne foglalkozz azzal ha leszólnak majd. A belső tulajdonságaid is jók,nem hiszem hogy gondod lesz a barátkozással.

14/L

2014. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádnálak :D
2014. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem valami művészeti suliba mész, akkor a külsőd miatt sokan fognak közeledni is, de valószínűleg piszkálódni is, de ez többnyire így van a teljesen átlagos külsejű emberekkel is. meg fogod találni a barátaidat, ne aggódj
2014. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan művészetibe megyek, ami táncművészeti és képzőművészeti :) Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :)
2014. júl. 26. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon szimpatikus lennél.szeretem az érdekes,különleges embereket,akik mások,mint a többiek.a kinézeted alapján gondolom,a személyiséged sem átlagos.biztosan szívesen barátkoznék veled.
2014. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A "nehezen teremtek kapcsolatot" résztől pacsizzunk össze. :)

A kinézetedhez nem szólnék hozzá. Nekem nem tetszik a felnyírt-festett haj, a smink meg pláne nem, de ha emellett normális vagy, "elviselném". :)

2014. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kinézetedért lehet leszólnak majd de ne foglalkozz velük! :) Ennyiből ítélve rendes lánynak tűnsz.
2014. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan beszélgetnék veled, ha jófejnek tartalak, akkor barátként nagyon örülnék neked. :) Kapni fogsz leszólást, az biztos (a kinézeted miatt). (Mondjuk én is hasonló vagyok, mit te. Jelenleg pink hajam van (egyébként sokféle szokott lenni, legtöbbször nem természetes), az öltözködési stílusom olyan, mint neked, a sminkem fekete szemhéjfesték, szemceruza és szempillaspirál, a személyiségem is hasonló. Van, aki megnéz, aki leszól, de nem állítom, hogy nincsenek barátaim, sőt!) 16/L, de gondoltam válaszolok
2014. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!