Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tanuljak? Komolyan,...

Hogy tanuljak? Komolyan, nagyon lusta vagyok, szerintem pisztolyt kéne fogni a fejemhez, hogy tényleg tanuljak. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Volt, hogy anyum elvette a laptopomat (azzal töltöm a legtöbb időmet), de helyette akkor tévéztem, olvastam, vagy telefonoztam.

Szoktam edzeni, ahhoz nem (mindig) vagyok lusta, de tanuláshoz nagyon. Nem tudtok valami tippet lustaság ellen?



2015. márc. 19. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

ne tanulj.


betanitott munkasokra mindig szukseg lesz.

2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen válaszokra vagyok kíváncsi.
2015. márc. 19. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyanilyen vagyok. Nekem az segített, hogy gyakran feltöltötték a tanárok PPT-be az anyagot, én pedig 10 percente ránéztem. Aztán egész jól megmaradt. Szóval ha nem bírod ki, hogy ne legyen bekapcsolva a géped, akkor tanulj azon keresztűl!
2015. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ezzel én is így vagyok, bár szerencsére eddig mindig kitűnő vagy ahhoz közeli volt az átlagom, viszont elég nagy szégyen az, hogy ez korántsem írható a szorgalmam számlájára. Puskázni sohasem szoktam, inkább kihasználom, hogy jobb képességeim vannak, bár ezzel meg az a baj, hogy lehet egyetemen már nem lesz elég a szimpla eszem, és hamar elvérzek majd, míg a rendszeres tanuláshoz szokott, pedáns, szorgalmas ismerőseim ha nem is vígan és könnyedén, de tisztességesen helytállnak. :S 18L
2015. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem erre vagy kivancsi, es jobban orulsz ha babusgatnak es vigasztalnak, de jobb ha megtapasztalod hogy az elet nem ilyen.
2015. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szoktam pl PPTket csinálni néha anyagokhoz és akkor átkell rágnom,hogy összedobjak egy szépet :D
2015. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd sorra, hogy mit akarsz elérni az életben, és küzdj ezekért egész életedben. Ha úgy látod, hogy nem kell ezekhez tanulás, akkor ne tanulj, de ha kell, akkor tudod mit kell tenned, mindig a céljaid lebegjenek előtted, és mindent amit teszel azokért tedd.
2015. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. Komolyan. Nálam ez segített. Diákmunkát csinálok 16 éves korom óta és sok ottani melóssal beszélgettem, láttam mennyire nem bírják azt a fizikai melót amit csinálni kellett. Engem ez motivált a tanulásra, hogy soha ne kelljen ilyen helyen dolgoznom minden nap felnőttként.
2015. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált:


Tűzz ki magad elé egy célt hogy mi akarsz lenni. Itt most arra értem hogy mi az a szakma amit szívesen csinálnál, tehát a szakmád egyben a hobbid is legyen.


Komolyan, nincs is annál jobb amikor a szakmád egyben a hobbid és nem úgy mész be reggelente hogy: basszus, már megint melózni kell.

2015. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!