Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes lehetek,...

Kb.5 hetes terhes lehetek, csak tipp, még nem is teszteltem. Majd a héten. De szerintem beköltözött a pocilakó. Úgy érzem, a tüneteim is megvannak. Napi 1 kávét szoktam inni délelőtt. Ihatom továbbra is, vagy egyáltalán nem szabad kávézni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető hogy ennyi idősen nőtt a hasam, mert vannak olyan nadrágok, amik már szinte szorítanak, nem érzem jól magam benne.
2008. szept. 15. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia. Ha rendben van a vérnyomásod, nyugodtan ihatod továbbra is a kávét. De azért ne legyen túl erős. A hasad attól lehet nagyobb, hogy felpuffadtál. Tesztelj, 5 hetes terhességet már kimutat! Üdv 31 hetes pocakos
2008. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Napi egy kávét nekem engedélyezett a védőnő, de lemondtam róla, a pici érdekében. A szoros nadrág lehet pszichés is, mert úgy érzed, hogy terhes vagy. Én pár hetesen már gombolgattam a nadrágomat, amikor leültem pedig simán fel tudtam őket húzni.
2008. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Ezt nem értem a terhességi tünetek 7-8 hetesen jelentkeznek. Az elsö jel a nem jön meg.

Akkor milyen tüneteid vannak????

Tesztelj, és ha pozitív akkor kérdezz.

Nem akarlak megbántani, de ha csak bebeszéled magadnak, és nem vagy terhes, pokoli nagyot fogsz csalódni, és nagyon rosszul fog esni. Tapasztalat.

A tünetek akkor is jelentkeznek, ha nagyon akarod. Pszichésen.

Ettől akarlak megkímélni.

Irány a gyógyszertár, és légyszi tájékoztass az eredményről.

33 hetes kismami

2008. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
3. válaszoló! Ezt honnan veszed, hogy csak a 7-8. héten jelentkeznek a tünetek? Ez nem igaz! Kimaradt menstruációtól jelentkezhetnek tünetek! Érdekes módon, én 5 hetesen állandóan hánytam, vagy én is csak beképzeltem, és nem is hányás volt, hanem valami más??? Ne írj már be hülyeséget! 8 hetesen nekem már múlóban volt!
2008. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Igen, vannak tüneteim: fájnak, érzékenyek a melleim, gyakrabban járok wc-re, mint eddig, állandóan éhes vagyok, ja és már 6 napja késik a mensim, ami mindig pontosan jött meg eddig. Az viszont lehet, hogy fel vagyok puffadva, mert "nagy" wc-zni sem nagyon tudok. Azt olvastam, hogy a székrekedés is egy tünet. Szóval szerintem 80%, de még mindig nem akarom elkiabálni, ma megyek a gyógyszertárba és veszek tesztet.

Mégegyszer köszi a válaszokat.

2008. szept. 15. 10:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azért írd meg, hogy mit mutat a teszt!
2008. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Lehet,hogy az egyik kismamánál aki irt 7-8hetesen kezdödtek a tünetek,attól neked még lehet.Nekem 3-4hét körül már voltak tüneteim nem kicsit !!Akkor még nem is gondoltam arra,hogy terhes lennék.Az elmaradt mensi után 2.dik napon teszteltem pozitivat,rá 2hétre mentem uh-ára akkor voltam 6hetes terhes és akkor már minden jött ki belölem még a víz is.Ugyhogy egyéntől függő !De tesztelj :)

Minden jót

33hetes kismama

2008. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ihatsz kávét, ha nem magas a vérnyomásod. Nekem mindkét terhesség alatt nagyon alacsony volt, most a másodiknál ittam kávét, volthogy 3-at egy nap(neskávét).

Persze ez sem vitte feljebb a vérnyomásom.

2008. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! először is szerintem meg lehet érezni egy nőnek ha terhes!én megéreztem !minden reggel iszonyatos gyomorégésre ébredtem és éhes voltam reggel 9-kor!!!én aki mindaddig mig nem volt terhes 11 -kor evett valamit!illetve olyan fura érzésem volt, nem tudom elmondani egy megmagyarázhatatlan érzés!aztán a mensi késése után 3 nappal csináltam két tesztet egymás után,és akkor már ott viritott a két kis csik és én voltam a legboldogabb ember a világon!visszatérve a kérdésedre(bocs de le kellett irnom)szerintem ihatsz napi egy kávét sok tejjel főleg ha alacsony a vérnyomásod!azért csináld meg a tesztet hogy tényleg megbizonyosodj róla!üdv:32 hetes kismama
2008. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen megcsinálom a tesztet és megírom az eredményt!
2008. szept. 15. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!