Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám " lerázni" ezt...

Hogyan tudnám " lerázni" ezt a pasit?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom, ahol megismerkedtem egy sráccal,én benne voltam az ismerkedésben mert szimpatikus volt,de soha nem tudnék vele összejönni, úgy voltam vele,hogy nem is lehet baj ha beszélgetünk hiszen végre ismerek valakit a lépcsőházban.

A srác nagyon félős, soha nem mert lépni, de én mindig tudtam,hogy hiába csak úgy beszélgetünk mint a barátok ő nagyon is többet akar.. ez így ment 1 hónapon keresztül, majdnem minden nap beszélgettünk.

Valentin napkor meglepett 1 szál rózsával és 1 csokival, megköszöntem és jól is esett, ekkor már tudatosult bennem,hogy tényleg komolyak a szándékai, előtte soha nem udvarolt csak abból gondoltam,hogy akar valamit,hogy biztosan nem véletlen,hogy mindig keres engem. Megmondtam neki,hogy nem lehet köztünk több mint barátság, de azt is megbeszéltük,hogy attól ugyanugy tartjuk a kapcsolatot mint eddig, mint barátok.

... De az ajándékozással nem állt le, kaptam tőle újabb rózsát, csokit, kiderítette a kívánságaimat,hogy mit szeretnék magamnak és ő megvette nekem a tudatom nélkül, már azt is tervezi,hogy elvisz engem nyaralni, rengeteg pénzt költött rám pedig szakácsként ő sem keres olyan jól..körbeszórta virágszirommal a padlót a bejárati ajtóm előtt és még rengeteg-rengeteg ajándékkal meglepett.

Természetesen egyiket sem akartam elfogadni de rámeröltette szó szerint, és csak annyit mondd,hogy ezt azért csinálja,hogy lásson engem mosolyogni.

Én úgy érzem,hogy engem ezekkel a dolgokkal akar megfogni és hogy talán egyszer beleszeretek ez miatt. De állítása szerint semmit nem vár el cserébe egyszerűen neki ez esik jól. Határozott és szókimondó vagyok, sok férfi udvarol nekem és mindig tudtam mit kell mondanom, dee erre egyszerűen nincs ötletem,hogy hogyan állíthatnám le anélkül,hogy megbántsam, mert azt nem szeretném. Soha nem volt még velem senki ilyen és én nem is szeretném kihasználni, engem pénzzel nem lehet megfogni, még a csillagos eget is lehozná értem.Szerintetek mit kéne neki mondanom,hogy leállítsa magát? Mert ez már nekem nagyon kellemetlen,hogy folyamatosan megajándékoz hiába nem akarom elfogadni.



2015. febr. 25. 18:15
 1/5 Las Vegas ***** válasza:
Más lány, meg ölni tudna egy ilyen pasiért:)
2015. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért gondold jól meg, nem biztos lesz még valaki az életedben aki ennyi mindent megtenne érted. Persze a te döntésed, senki másé...
2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húha nagy dolgok ezek ám... Mond meg neki kerekperec hogy leszbikus vagy.
2015. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg mégsem elfogadni az ajándékokat.
2015. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele hosszan és magyarázd el neki hogy számodra az a sok ajándék kínos, és nem tudsz szívből örülni neki. Csak megérti.. :)
2015. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!