Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám anyósomékat...

Hogy tudnám anyósomékat lerázni? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Tiszta stresszbe vagyok miattuk. Nem akarom, hogy sűrűn eljöjjenek.
2010. febr. 27. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Találj ki valami más programot, így nem alkalmas amikor jönnének.
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jajj szegény.Pont tegnap este írtam kién is egy anyósos kérdést.Megértelek.Én újabban azt találom ki hogy mikor tudom hogy jön lemegyek sétálni a babámmal így nem tud feljönni mert én sétálni akarok:)!ÉS csak az utcán látja:)!VAgy idehívok arra az időre egy bnőmet akkor meg pikk pakk haza megy:)!
2010. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még csak pár hetesek vagyunk, szóval nem nagyon megyünk sehova, de mintha verseny lenne, hogy ők hányszor jönnek és az én szüleim hányszor látják a babát. Már nagyon elegem van ebből. A végén az lesz, hogy azt mondom, hogy senki ne jöjjön, majd mi megyünk ha én úgy látom, csak nem akarok feszültséget, bár így én vagyok feszült, ez meg gyakorlatilag senkit nem izgat.
2010. febr. 27. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg,hogy szeretnél pihenni. Akkor is mennek,ha alvás van? Én simán lefeküdnék a babámmal aludni, aztán a másik szobába meg legyenek maguknak.
2010. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan közlöd vele, hogy a gyereknek nyugalomra van szüksége, örülsz ha eljönnek (blablabla), de szeretnétek inkább hármasban többet lenni, nehéz most neked, mert keveset alszol a pici miatt, fáradt is vagy stbstb, hagyjanak egy kis szabadidőt. Nem múzeumi tárgy az a gyerek, hogy mindig nézni kelljen meg neked sem kötelességed folyton őket vendégül látni.
2010. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Pár hetes híí ugyan így voltam mint te.NEkem a tejem is elment 2 hét alatt olyan ideges voltam:(!Teljesen tudom mit érzel.Csak az a baj ha most nem szólsz ez csak rosszabb lesz mint nálam.7hós a babám de azt érzem egyre szarabb...szólnom kellett volna még az elején!
2010. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na, mi ezt teljesen kikötöttük már az elején: megmondtuk a mamáknak, hogy szeretnénk magunk alakítani a kis dolgainkat, nem kell segítség, csak ha szólunk. Hála az égnek ez így tökéletesen működik - mondjuk az anyósom 120 km-re lakik.......
2010. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló.DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ NEKED hogy 120 kmre lakik:)))!Irigyellek!!
2010. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Óóóóóó, te szegény, akkor én hozzád képest mázlista vagyok. Mi Ferencvárosiak vagyunk, anyós meg Óbudai, és neki az a mániája, hogy legyen néha nála a gyerek. Hozzánk azért nem jön, mert utál engem (:D), viszont többet már nem viszi el, mert bármit mondok neki a gyerekkel kapcsolatban, sz@rik rá. Nekem is már az elején le kellett volna kapcsolnom, amikor még kényszerből nála laktunk, hogy ne ugráltasson, de így, hogy a város másik végében lakik, már sokkal könnyebb. Szerintem vedd fel a kesztyűt, és mondd meg neki, hogy akadjon le rólad, különben nem fogja látni a gyereket egyéves koráig, ne járj úgy, mint én (idegkiborulás, depresszió, szuicid hajlamok, stb.). Állj a sarkadra!
2010. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerencsére az enyém is messze lakik, de ők is akartak jönni rögtön. Erre megmondtuk nekik, hogy az orvos utasítására az első 3 hétben nem láthatja senki a babát, mert még nincs immunrendszere (ráadásul influenza szezon volt), nem fogadunk látogatókat, és az első 2 hetet szeretnénk 3-asban tölteni, mi az új család, és ismerkedni egymással. Pár hetes babával még úgysem lehet unokázni, nem is tudom mit kel naponta nézegetni.

Volt belőle puffogás, de nem mertek jönni. :))

2010. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!