Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a munkatársam...

Szerintetek a munkatársam meleg, ha ezt csinálja? Hogy tudnám lerázni őt magamról?

Figyelt kérdés
Mindketten ugyanabban a városban lakunk, de a szomszédos településre járunk dolgozni, egy vállalatnál vagyunk mindketten.Nemrég vettem egy motort, és mióta ő is megtudta, hogy motorral járok, le sem tudom rázni magamról.Eddig busszal járt, de állandóan hívogat, hogy nem tudnám-e elvinni ma is, meg ma is, és ma is, és már hetek óta ezt csinálja.Mindig átkarol és borzasztóan rám simul, nekem pedig nagyon kínos ez a szituáció, konkrétan az egyik ismerősöm is melegnek nézett a minap.Elég régóta jóban vagyunk, de mostmár túlságosan is nyomul, ha ez még nem lett volna elég, tegnap még magához is felhívott volna, hogy tudnék-e neki segíteni valamiben, persze gyorsan kitaláltam valamit, hogy miért nem tudok menni.Nem szeretném ha erre rámenne a barátságunk, főleg hogy minden nap órákat kell egymással töltenünk, de elég gyanakvó tipus vagyok, főleg hogy nem is tudok róla, hogy lett volna eddig barátnője.Nekem ez már túl sok, és szerintem meleg, csak nem tudom hogy mondjam el neki, hogy túl sok már nekem amit ő csinál.

2014. okt. 14. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont így.
2014. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.Minél hamarabb beszéljetek erről,mert aztán csak rosszabb lesz,ha még jobban erősödik benne ez a magatartás.

Beszélj vele.Fektessétek le az alapokat.Mit szabad és mit nem.Mi avar téged azt is mondd el neki.Meg fogja érteni hidd el.De én pl el tudom azt is képzelni,csupán hálás azért,mert segítesz rajta minden nap,és ezért ilyen kedves.

2014. okt. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!