Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti beleszóltok, hogy...

Szülők, ti beleszóltok, hogy a gyerekeitek miket hordanak, vesznek? Kamaszok, mennyi ruhátok van? Milyen gyakran vásároltok?

Figyelt kérdés

Nem mások szekrényében szeretnék turkálni, félre ne értsetek.

Csak kezdem úgy érezni, hogy amit én művelek, az már mánia valamilyen szinten. De a legközelebbi barátnőim is ilyenek, másokkal meg nem vagyok olyan viszonyban, hogy ilyet kérdezzek.


2015. márc. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim nem szólnak bele, hogy miket hordok, de nem is vagyok extrém eset:) Nem hordok kihívó vagy nem tudom milyen extrém ruhákat, az nem az én stílusom. Inkább egyszerűbb, letisztult ruhákat hordok. Néha mikor nem tudok dönteni, akkor megkérdezem tőlük, hogy mi a véleményük, jól áll-e vagy illik-e hozzám és ilyenkor megmondják a véleményüket, de így nem tiltják meg, nincs ebből probléma. Még sosem számoltam meg, hogy mennyi ruhám van, de nem sok.... Van azt hiszem 4 nadrágom, felsőm (rövidujjú, hosszúujjú, ing, blúz) az több van, de meg nem mondom, hogy mennyi, fogalmam sincs:), 4 kardigánom, 2 kabátom, 3 sálam, egy farmerdzsekim...nem tudom....most más nem jut eszembe:) Vásárolni évszakonként mindenképp szoktam, de igazából ez változó...van, hogy egy hónapban többször is, de van, hogy hosszabb ideig nem veszek semmit sem. Viszont nem cserélem le a ruháimat vagy hogyan mondjam, tehát egy ruhadarabot, addig hordok míg jó állapotban van, tehát ha veszek egy újabbat akkor a régebbit nem dobom ki meg nem is divat szerint vásárolok, hanem ami tetszik és megtehetem akkor megveszem.
2015. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem szólnak bele a szüleim. Elég sok ruhám van, kb 60 felső, 20 nadrág, 10 kabát, 40 pár cipő.

Ritkán szoktam vásárolni, kb fél évente. Viszont ilyenkor sok pénzt költök el.

18/L

2015. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A Hádából, H&M-ből, Tesco-ból öltözöm. Van kb. 6 nadrágom, 15-20 pólóm, 4 pár cipőm, 3-4 pulcsim. Ezeket hordom a suliban, itthonra is van ennyi.

15/L.

2015. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom mennyire számít soknak, ebben minden benne van, az alkalmi és a sulis cuccaim is: kb 30 felső, 10 nadrág, 10 szoknya, 15 pulcsi, 8 ruha és kb 10 pár cipő. Amikor vásárolni megyünk (igen, anyukámmal járok vásárolni) nagyjából negyedévente-félévente egyszer akkor 5-10 ruhadarabot veszünk. Anyu nem szól bele nagyon hogy milyen ruhákat hordok, csak véleményt mond róla, én meg elfogadom amit mond mert jó ízlése van. 16/L
2015. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Várjál megszámolom:

-Egy pár bakancs

-3 póló

-5 pár zokni

-egy farmer

-ünneplő(3[ing, fura anyagú nadrág, nyakkendő])

-és arra az esetre ha fagypont alá esne a hőmérséklet egy pulóver

Ez akkor annyi mint:14

És pontosan nem tudom megmondani a gyakoriságot, de kb akkor amikor már olyan mértékben roncsolódik az anyag, hogy már nem tudom megcsinálni(összefércelni a szövet alapúakat["Bír az még pár hónapot"], az acélbetétes meg mire szétmegy addigra kinőttem, eladtam aki megvette az is kinőtte majd eladta és ez még pár emberen át így megy míg pár évtized múlva keletkezik rajta egy szakadás, és valaki azt mondj:"Bírja ez még").

És próbálnak beleszólni de nem érdekel("Egy póló egy hétre nem jó" "Gyakrabban cseréld

a zoknikat" "Ne mindig feketében járj" "Nem kéne acélbetétes bakancsot hordanod").

2015. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, 17 éves.

Van 2 db hát ilyen csőfarmer szerűm, közepesen szűk az egyik a H&M-ből az borzalmas minőségű, a telefonom sarkánál már úgy kikopott hogy majdnem lyukas pedig fél éve vettük.

A másik a Hádából van.

Van kb 7 pólóm

3 melegítőnadrágom

3 melegítőfelsőm

5 alsógatyám

6 pár zoknim

1 sötétkék és egy fehér ingem

2 nike cipőm, 1 adidas tornacipőm, és 1 bama téli cipőm

1 átmeneti kabát

1 télikabát

2015. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég kevés ruhám van: 2 farmer, 5-6 póló, 2 kapucnis pulcsi, 1 téli kabát és 2 pár cipő

Igazából akkor járok vásárolni ha valamim elszakad vagy tönkre megy

14L

2015. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!