Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavarna, ha anyukátok...

Titeket zavarna, ha anyukátok nem lenne otthon a 18. szülinapotokon?

Figyelt kérdés

Vagy bármelyik szülőtök..tökmindegy. Ha pl. aznap elutazna (dolgozni, vagy halaszthatatlan ügyek miatt), tehát önhibáján kívül, de azért tehetett volna ellene...


Zavarna, haragudnátok, örülnétek, szomorúak lennétek?


2015. márc. 24. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyész nap nem ér rá? Este se tud ott lenni? Azért ügyetintézni meg dolgozni nem 24 órában szoktak a legtöbben. A szülinapi köszöntéshez meg elég egy óra is akár.
2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálunk az a szokás, hogy nem ragaszkodunk az adott naphoz, akkor ünneplünk, amikor mindenki ráér.
2015. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz néven venném. Persze az ember megpróbál felnőttként gondolkozni, és beletörődni, hogy ő se így tervezte, csak nem tudta másképp megoldani. Néha nem jönnek össze a dolgok.
2015. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, olyankorra szervezném, amikor mindenki ráér.

nálunk sose volt mondjuk divat a nagy családi banzáj, de a pároméknál igen, és ott, ha valaki nem ért rá, akkor átszervezték olyan hétvégére mikor mindenki ráért.

persze a tárgy napon azért mindenki végigtelefonálja ilyenkor egymást legalább egy köszöntés erejéig


én nem haragudnék ezért (mondjuk nálunk nem is túl összetartó a család, talán pont azért mert az ilyen eseményekre mindenki nagy ívben tojt)

2015. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna ugyanolyan nap mint a többi. Ha meg ennyire fontos h korailag felnőtt lettél akkor legalább felnőttesebben sem ártana gondolkodni....
2015. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna, én sem voltam otthon a 18. szülinapomon.. :D de nálunk nem szokás a családi ünneplés, vagy ilyesmi. felköszöntenek, van ajándék, de semmi cicoma, és nem is kell nekem ilyesmi..

20L

2015. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Anyukám idegenvezető és aznap el kell utaznia egy csoportjával. Nem tud helyette senki sem menni... :(


Köszönöm a válaszokat. Engem kicsit.. "megrázott". Illetve nem jó érzés. A többi szülinapom nem fontos, de azért a 18., vagy a szalagavató, ballagás, ezeket nem örülök, ha kihagyja. Remélem 30-án a ballagásra el tud jönni..

2015. márc. 24. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én se voltam otthon,mikor 18 lettem,barátaimmal buliztam. Hétvégén meg felköszöntött a család.


Viszont ha a ballagásomon nem lenne ott az iszonyúan zavarna,de ahogy anyukámat ismerem őt mégjobban zavarná ha bármi ilyesmiről lemaradna az életemből.

Szerintem anyud is biztos megoldja,hogy ballagásodon otthon legyen!! :)

2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsa lenne, ha olyanért haragudnék rá, amiről nem tehet...

Egyébként 3 hete volt a 18. szülinapom, és hidd el, pont ugyanolyan, mint a többi :D De tényleg.

2015. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? :D A 20. szülinapomon én nem voltam otthon, mert pesten vagyok hétköznap. Hétvégére megyek haza, akkor ünnepeltünk. Mindig is így volt, ha együtt voltunk akkor is aznap ajándékozás meg fülhúzgálás, és utána pénteken elmentünk étterembe vacsorázni. Nem nagy cucc, felköszönt előtte vagy utána, nem kell feltétlen aznap. Persze az kicsit rosszul esne, ha fel se hívna pl, azt azért illik.
2015. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!