Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, amikor egész nap...

Kamaszok, amikor egész nap otthon kell lennetek nem szoktátok magatokat rosszul érezni?

Figyelt kérdés

Mert én ma nem nagyon tudok sehova se menni, itthon halálra unom magam, internetem van de az is halál unalmas szerintem.

Nagyon rosszul érzem magam ilyenkor mindig, amikor itthon kell ülnöm, mert nincs sehol semmi dolgom, nem tudok hova elmenni.


2014. dec. 23. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Elég nagy baj, hogy amint nincs semmi programod, rögtön unatkozol. Rengeteg mindent lehet csinálni otthon is, így karácsony előtt főleg. Mindenki ajándéka megvan, be is csomagoltad? Az összes téli szünetre feladott házi feladat kész? Semelyik tárgyból nem kell pótolnod, javítanod januárban a félévzárás előtt? Tökéletes tisztaság van a házban, minden csillog? Nincsen semmi hobbid? Nem szeretnél olvasni, fejlődni valamiben? Filmeket sem tudsz nézni?


Azt, hogy otthon vagy, nem úgy kéne felfogni, hogy nincs semmi dolgod, otthon "kell" ülnöd, unatkoznod kell - hanem úgy, hogy van rengeteg szabadidőd, amit eltölthetsz hasznosan, pihentetően, vagy akárhogy máshogy. Néhány év múlva borzasztóan szégyellni fogod magad, amiért az értékes idődet üldögélésre és unatkozásra pazaroltad :)

2014. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én imádok itthon lenni, főleg egyedül *-*

Olvasok, kutyázok, animéket vagy sorozatokat nézek, játszok mert kockulni jó ^^

Ezt ha pihenni akarok. Ha hasznossá akarom tenni magam, akkor takarítok, főzőcskézek valamit, hasonlók.

20/L (tudom már nem vagyok kamasz, de akkor ugyanez volt, így lehet releváns a válaszom :D )

2014. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is sokszor unatkozom, ilyenkor elmegyek nézelődni, shoppingolni, mozizni, kajálni étteremben, stb.
2014. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
imádok itthon lenni. a külvilágot és az emberek gyűlölöm.
2014. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen jo neked, hogy ennyi szabadidod van :D :D
2015. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!