Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit illik várni egy...

Mennyit illik várni egy kapcsolatban az első együttlétig? (részletek lent)

Figyelt kérdés
21 éves fiú és 17 éves (szűz) lány kapcsolatáról van szó, mennyi az illendő idő?
2015. ápr. 2. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem időben mérném. Akkor, amikor lehunyod a szemed a társaságában és nem félsz, hogy mit lát közben, mire gondol közben, mert pontosan tudod. Amikor pontosan tudod, hogy veled van, melletted van, és nem félsz attól, hogy azért mert megteszed vagy azért mert nem, elhagy. Amikor megerősödik a kapcsolat és megszilárdul a bizalom. Ez lehet néhány hét és lehet egy év is. Kinek mennyire van szüksége. Akkor tedd meg, amikor egy pici kétség sem marad benned, hogy jó ötlet-e! N31
2015. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

ez nem illemség kérdése, a kapcsolat jellegétől függ.

Volt egy barátom(éppen 16 voltam és szűz) akivel 1 évet vártunk, mert tudtam, hogy enélkül is kitart mellettem.

Majd utána mikor már nem voltam szűz, tudtam mit akarok egy kapcsolattól. Volt akivel első este lefeküdtem, de tudtam hogy ennél többet nem is nagyon akarok tőle.

volt akivel hetekig nem feküdtem le, mert nem voltam biztos benne, hogy a szexen kívül mást is szeretne tőlem.

És van a férjem, akivel kb. 2 héten belül lefeküdtem, mert annyira erős volt a kapcsolat már akkor, hogy tudtam hogy ő az igazi. Igaz hogy én már első este le akartam volna feküdni vele, épp ezért, de ő mint férfi mondta nekem hogy ő nem csak arra vágyik tőlem és várjunk még.

2015. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 8 hónap után feküdtem le a párommal (mostmár a férjem). De egyetértek az elsővel. Ja és én 16 voltam, ő volt az első és máig tart :D
2015. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten 16évesek voltunk. Már az első percben volt közüttünk valami. De 10hónapot vártunk az első együttléttel. Ma már 10éve vagyunk együtt és azóta már házasok is vagyunk. De az első nagyon jól megírta.
2015. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen, hogy "illendő idő". Amikor már mindketten kívánjátok egymást, akkor kufircoljatok..
2015. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi ket evig vartunk :) a mottom szerint : " Aki szeret az megvar" mivel tavkapcsolatban elunk tudni akartam kitart-e mellettem mindenaron es nem csak megfektetni akar. Az elso alkalomkor csak olyannal legyel akiben mindenkinel jobban bizol es tudod hogy szeret, mert azt a fajdalmat csak egy ilyen szemelynek tudod megbocsajtani.

3 eve vagyunk egyutt :)

18/L 20,5/F

2015. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez nekem pont 17 évesen volt...2012.12.30.-án:) A srácot,akivel lefeküdtem,ismertem akkor már 3 éve,de úgy voltunk együtt,hogy először 14 éves voltam,akkor 10 hónapot,utána meg 17 éves lettem,és akkor 2 hónapot.A 2 hónapos időszak elején feküdtem le vele.

Azóta nem vagyunk együtt,de jó barátságban vagyunk,legalábbis 6 év ezt bizonyította,hogy ráírunk egymásra,az utcán is köszönünk egymásnak,és egymás titkait jól ismerjük!:DD Nem fogok a titkaival visszaélni,remélem,és bízok benne,hogy ő sem az enyéimmel.Gyakorlatilag ellehetetleníteni tudnánk egymást,ha teregetnénk.(Nem,nem vagyunk drogosokXD)


Azt gondolom,hogy amúgy minden kapcsolatban változik ez.Egy egyéjszakás kapcsolatban(utálom a kaland szót ebben a kontextusban) lehet akár azonnal,köszönés után a szex(merthogy az szex!).


De ha egy hosszútávra tervezett,komoly kapcsolatról van szó,akkor a szeretkezéshez szerintem 1-2 hónapnak bőven el kell telnie,de ez lehet akár 4-5 hónap is.


Aktus nélkül is lehet kielégíteni a másikat.Véleményem szerint az elsőnek valahogy így kell lennie,a többi azután meg automatikusan jön,ha esetleg vele szakítanál.


Egy az én tapasztalatom:NE FOJTSD VISSZA A VÁGYAIDAT,mert ő sem szívesen tenné!:)


Ez persze nem azt jelenti,hogy nem kellene várnod.Mert várni kell.Várni mindig jó az ilyen és ehhez hasonló helyzetekben,nehogy átverjen!

2015. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Én 3,5 hónapot vártam első kapcsolatnál. 17 éves voltam, barátom is. :) Visszagondolva megtehettem volna hamarabb, de féltem, hogy mi lesz. Akkor tedd, amikor késznek érzed rá Magadat. :)
2015. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 hónapot vártunk.. :) Akkor éreztük mindketten, hogy eljött az ideje, "eléggé ismerjük már egymást"... :) Csak érezni kell.


18L (17 voltam és ő 18)

2015. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de értelmesen válaszoltam a kérdésre. Nem értem, miért ellenzi mindenki a 3,5 hónapos kapcsolatot. Nekem ennyi idő elég volt, hogy megismerjem. Most leszünk együtt már 2 éve.
2015. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!