Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első szülői értekezletre az...

Első szülői értekezletre az óvodában milyen ruhába illik menni?

Figyelt kérdés

Amikor a beíratásra mentem, akkor farmernadrág és helyes blúz volt rajtam. Tiszta voltam, jól fésült. Egyáltalán nem voltam topis, de nem is öltöztem díszmagyarba. Amikor az irodába léptem, akkor az óvodavezető (eléggé rátartinak tűnt), jelentőségteljesen végigmérte a ruházatomat. Ő kosztümben volt. Végig, a beszélgetés során éreztem némi ellenszenvet részéről.

A héten megyek az első szülőire. Szerintetek mit vegyek fel? :)


2014. jún. 16. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy ő kosztümben volt, ez a normális.

Beiratásra mindegy, miben mész. Nem kell kiöltözni.

...mint ahogy a szülői értekezletre sem kell kiöltözni. Mész, ahogy neked kényelmes, normális ruházatban (Nem mackónadrágban, de nem is kell kosztüm).

2014. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ünnepélyeset nem viseltem, és ha jól láttam más sem, a legtöbb szülő a munkában viselt ruhájában volt, hiszen onnan jöttek. Egy egy szülői, semmi több.

Mondjuk attól függ milyen oviba mész, ha nagyon elit ovi, akkor ki tudja mit várnak el, de szerintem felesleges lenne egy szülői miatt elegánsba öltöznöd, ráér majd karácsonykor vagy anyák napján. Szerintem ez az óvodavezető hölgy csak egy kicsit sznob lehet.

2014. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovoneni vagyok, meg en is csak sima utcai ruhaban vagyok, a vezeto szokott kosztumot venni. Nem kell kioltozni:-)
2014. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem melegítő es nem kihívó ruházat, ennyi.
2014. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy az utcán jársz.
2014. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sima ruházat amibe utcára mész.én farmer poloba szoktam menni.
2014. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óvónéni vagyok, minden szülőin a normál ruhámban szoktam lenni, nem kiöltözve.

A szülők is így, az óvodavezető persze kiskosztümben :)

2014. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tök hétköznapi ruhában megyünk a szülőire, amiben munkából érkezve vagyunk... Van apuka, aki munkásuhában dolgozik, ő abban jön. Nem ünnepély.
2014. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!