Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 17 éves lányotokról kiderülne, hogy rendszeresen szexuális viszonyt folytat egy férfival pénzért cserébe?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti!!!

2015. ápr. 14. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Meg, bizony. Tudhatnád, ha csak egyszer is el voltál verve úgy istenigazából.
2015. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
ja, és megelőzésre is jó
2015. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem, soha sem voltam elverve úgy istenigazából :D

A szüleim a civilizált emberi megoldások hívei voltak, mint például beszélgetés, egészséges erkölcs és értékrend átadása.

Az agyba főbe verés a tehetetlenség jele, tudja az illető, hogy ő maga nem épített ki annyi tekintély, hogy a puszta mondandója elég legyen, illetve így vezeti le a feszültséget.

Ennyi erővel aki félrelök az utcán, azt is egész nyugodtan elnáspángohatom. Tök jó lenne ilyen anarchiába élni, ahol veréssel nyer mindenki tekintélyt...

2015. ápr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

Most mondtál ellent önmagadnak. Olvasd el a kérdést mégegyszer. :)

Tehát, ha a 17 éves lányod pénzért örömködik, akkor nem sokra mész a "civilizált" megoldásaiddal, meg a kulturált megbeszéléseiddel, meg az erkölcsös példamutatásoddal.

2015. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez történne, akkor az elverést én érdemelném meg, nem pedig ő. Valószínűleg én rontottam el nagyon a nevelését. Hacsak nem élvezi valaki ezt a "szakmát", amire elég kis százalék esélyt látok, akkor egészen biztos, hogy a szülőnek is köze van ahhoz, hogy ebbe kényszerült.
2015. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%

elgondolkoznék hol rontottam el

biztos kapna egy bazi nagy maflás utána meg a pasit szedném ízekre, biztos lehordanám sárga földig, a kisasszony meg szobafogságot kapna és megmutatnék neki egy nemibeteg gondozót illetne h néz ki a sok szét kurt kqrv@

hátha észhez tér tőle kapná rendesen a fejmosást

de mivel én azt vallom a szülő hibája ha a gyerek ilyen útra tér

és nem szabad elkényeztetni a gyereket hallja csak azt nincs rá pénz, nem lehet mert itt rontják el a szülők h körbe nyalják falják a kisgyereket ahogy a gyerek fütyül úgy ugrik

hát nem a szabályokat a szülő hozza nem a gyerek itt a legnagyobb hiba h a szülők nem tanítanak meg a gyerekeknek semmit a nincs rá pénz, ezt nem illik mert erkölcstelen stb

2015. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

Érdekesek ezek a hozzászólások!

Nos, én a személyes ismeretségi körömből tudok erre példát hozni.

A lányka 18 éves volt és egyáltalán nem volt "körbenyalva". Folyamatosan azt hallotta otthon, hogy mennyire nehéz megélni és semmire sincs pénz. Néha még tankönyvre sem volt sőt azt is a fejéhez vágták, hogy nem tudják majd finanszírozni a továbbtanulását. A gyerek természetesen ettől elég fusztrált lett. Így jött neki ez az ötlet.

Ezt csak azért írom le elsősorban a kedves utolsónak, hogy lássátok a másik végletet is.


Természetesen más esetek is vannak. Előfordul, hogy a gyerek megszokja azt a bizonyos életszínvonalat amelyen él és ennek hanyatlásakor kezd pénzkereső tevékenységbe...

2015. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó előtti gratulálok, hogy tökéletes a családod. Nyilván az is normális nálatok hogy agyba-főbe veréssel próbálnátok megoldani a problémát.
2016. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szépen megkérném, hogy szálljon be a családi kasszába, ha már ilyen dolgot művel a hátunk mögött...
2020. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!