Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti melyiken akadnátok...

Szülők, Ti melyiken akadnátok ki jobban, a gyereketek hétvégente bulizni, inna, cigizni vagy azon, hogy nem jár sehová, nincsenek barátai, nem lázad?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Inkább az utóbbin.

A hétvégi buli normális, amikor én fiatal voltam, kb minden második hétvégén mentünk discoba és jól beittunk.

A cigit ellenzem, de az ő dolga, majd talán egyszer rájön, hogy tud cigi nélkül is élni.

2015. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Mi van kérdező? Nem engednek el a szüleid?
2015. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Az elsőn, főleg az iváson és a cigizésen.

Ha nem jár sehova, el tudja foglalni magát értelmesen, azzal nincs semmi baj.

2015. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Hány évesen?

Bár amiatt, hogy nincsenek barátai, nem jár sehova, bármilyen korban ideges lennék, hisz szükség van társas kapcsolatokra, főleg egy tininek. Én annó egy költözés miatt fél évig barátok nélkül voltam kénytelen tengődni, senkinek sem kívánom azt.

16 éves korától felőlem járhatna bulizni, meg iszogathatna, bár ez két elég szélsőséges pont, nem csak a bulizás az elfoglaltság.

2015. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
az elsőn
2015. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nem lehet választani, hogy a kettő közötti?

Az elsővel az a gond, hogy 15-16-17 évesen nem kellene minden hétvégén inni, cigizni. Havonta 1-2 alkalommal okés, de többször nem.

A másodikkal az a baj, hogy nincsenek barátai, nem jár sehova. Azért akármilyen magának való az ember (én is az vagyok), társas érintkezésre, kimozdulásra mindig szükség van.

2015. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen fekete-fehér. A bulizás, ivás eléggé tág fogalom, lehet azt normálisan is csinálni


A barátok hiánya, és hogy nem is akar egyáltalán kimozdulni sehova, már jobban zavarna

2015. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Második
2015. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

amíg fiatal, addig bulizzon, járjon el szórakozni, lógjon a haverjaival, stb. Ez még nem jelenti azt, hogy rendszeresen be kellene inni, dobozszámra szívni a cigit... én tuti nem tiltanám a gyerekem, mindannyian túlmentünk ezen a korszakon, sok embert megismertem a bulikban, szép emlékeim vannak, jó időszak volt, ami már nem jön vissza.

Viszont azon se akadnék ki, ha nem járna el sehová, nem erőltetném, nem vagyunk egyformák, lehet neki ez jelenteni a szórakozást, hogy gépezik, chatel, stb.

Amiatt jobban aggódnék, ha nem lennének barátai. Biztos beszélgetnék vele ezekről a dolgokról, miért zárkózott, miért nem ismerkedik. Lehet szakemberhez is fordulnék, ha tartósan fennáll ez a probléma, hogy kiderüljön miért ilyen gátlásos

2015. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mind kettön ,ha mindig bulizna és inna az nem vezet sehová jó eredményekhez semmikép.
2015. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!