Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Londonba költözöm, anya nem...

Londonba költözöm, anya nem akar engedni. Később javulhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

5 éves koromba váltak el a szüleim, anyával visszaköltöztünk Budapestre. Apával ettől függetlenül jó a kapcsolatunk 2-3 naponta beszélünk, nagyon sokat vagyok nála.

Anyának évek óta van egy férje, akivel nem éppen felhőtlen a kapcsolatunk. Kicsiként sem szeretett, folyamatosan küldtek mamához. Eléggé ideggyenge, mindenen üvöltözik, de tényleg, a legapróbb dolog miatt elkezd remegni, kiabál úgy, hogy az erek kidagadnak a nyakán, a szeme kidülled és káromkodik.

Lett 4 hónapja egy kisbabájuk és azóta az itthoni helyzet még rosszabb. Anya sose ér rá arra, hogy akár beszélgessünk kicsit kettesben. Szülinapomra azt kértem, hogy töltsünk egy napot kettesben, babasírás és kiabálás nélkül. Erre nem ért rá, de arra igen, hogy 3 napra elutazzanak pihenni.

Teljesen kirekesztenek, olyan, mintha egy albérlő lennék itt. Csak szekálni tudnak, semmi nem jó, amit teszek. Nekem ebből elegem van és én miután lezártak mindenből idén, apához költözöm, végleg.

Ezt tegnap elmondtam anyának és eléggé érzékenyen érintette, nem akarja ezt. De úgysem tarthat itt, csak nem szeretném, ha a kapcsolatunk végleg tönkremenne.


17L


2015. ápr. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Jogod van eldönteni, hogy kivel szeretnél elni.

Nos szerintem inkább javul a kapcsolatotok. Az én szüleim is elváltak, anya új férjével én sem jövök ki. Anya szintén nem ér rá semmire de kéthetente lehet menni kirándulni.

Én elköltöztem albiba, nem miattuk, párommal együtt és azóta sokkal jobb a viszonyunk. Most pedig még jobban hogy nagymama lesz. De gyakorlatilag amint elköltöztem néha hívott hogy mizu, míg otthon laktam alig köszönt. Szóval nekem jobb így.

Viszont én csak pár kilométerrel jöttem el, könnyű volt tartani a kapcsolatot. Ti csak ritkán tudtok majd találkozni, hívni egymást viszont lehet.

2015. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Megint a szokásos séma...

külföld-elvált szülők-kisbaba-pénz


Unalmas vagy már tényleg

2015. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt anyukádnak, hogy nem törődik veled, olyan vagy mint egy albérlő, és eleged van, elköltözöl apádhoz.


Ja már elmondtad.


Szekáld ezzel. Mondd meg neki, vagy változtat, vagy tényleg elmész, mert ebből eleged van torkig vagy az idegbeteg pasijával, meg vele. nekik is jobb ha mész.

Hm ez jobb, igazából úgy kell előadni, hogy igazából neki jó nem zavarod őket, felszabadul a szobád, stb

Arról nem beszélve, hogy sokkal több lehetőséged lesz boldogulni angliában, mint itt valaha is.

Szal menj, ha megteheted

2015. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak rajtad múlik,hogy milyen lesz a kapcsolatotok.

És mostanában úgy néz ki ,hogy a romlásért tettél.Lehet,hogy készítetted elő,hogy rájuk foghasd,hogy az apádhoz mész.Ügyes manipuláció.

Született egy féltestvéred,még azt se írod,hogy fiú vagy lány.Sérelmezed,hogy sír.

Azt mondod ,kirekesztenek.CSinálsz-e valamit ellene?Mi van,ha tényleg semmi nem jó,amit csinálsz,csak mert kell az ürügy,hogy azt mondhasd,....stb.

Úgy bánnak vele,mint egy albérlővel,vagy te viselkedsz úgy?MOndjuk,fizetsz minden hó elején lakbért,kifejezetten csak magadnak főzöl,külön háztartás,stb.?

És mi a véleménye erről apukádnak?

2015. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!