Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki ha a 9. -es évnyitóra...

Ciki ha a 9. -es évnyitóra eljön anya is? Nem tudom miért, de nagyon akar jönni.

Figyelt kérdés
Engem nem annyira zavar,csak félek hogy ciki lesz...

2014. szept. 1. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem olyan ciki, mint amilyennek érzed. Lesz ott a tömegben más szülő is.
2014. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk minden 9.-esnek jött valamelyik Szülője, igaz, nálunk évnyitó után volt egy rövid Szülői értekezlet is, ahol elmondtak a Szülőknek és nekünk is minden fontosabb információt
2014. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
9.ben még nem ciki. Sőt! Illik ott lenni. Majd 10.ben aggódj ezen... :)
2014. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem ciki, gondolom, most kezdtél egy új suliban. Természetes inkább, ha elkísér!
2014. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Én hatosztályosba jártam, tehát mi 7.-esek voltunk az első évnyitónkon, és egy darab szülő nem volt ott...

Kérdező, ha te cikinek érzed, akkor mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, hogy ott legyen, mert félsz, hogy a többieknek nem jönnek a szülei, és így kellemetlenül érzed majd magad, biztos megérti!

2014. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is pontozzatok le. ~60 gyerek és ~40 szülő vett részt a ma rendezett évnyitón.
2014. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis milyen évnyitón van 60 gyerek? Nálunk 600... :O
2014. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: ~60 gólya.
2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ma volt az évnyitó, de azért még válaszolok.

Az enyém csak alsóban jött velem. Én nem éreztem cikinek csak feleslegesnek és ő is. Dolgozik is, a munkát nem tudja mindig úgy igazítani, ahogy akarja, nagyon ritkán sikerül ezért nem is ér rá meg nem is kíváncsi rá mert tényleg nem történik ott semmi. Szerintem nem ciki egyáltalán, hogy elkísér téged, ha nektek úgy jó.

2014. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben ciki, de középiskolában már nem szoktak elmenni a szülők. Én is most lettem 9.-es, és egyedül mentem. Őszintén? Örültem, hogy nem jöttek velem. Így, hogy egyedül voltam, sokkal oldottabban tudtam beszélgetni, barátkozni. A szülő ilyenkor csak zavaró tényező :D Egyébként szinte senkinek nem jöttek el a szülei. Gólyáknak sem. Anyám középiskolai tanár, ő is mesélte, hogy ott sem jönnek el a gólyák szülei.
2014. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!