Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ennyire öntörvényű anya?

Miért ennyire öntörvényű anya?

Figyelt kérdés

Most amikor hazajöttem ,mondtam, rengeteg helyesírási hiba volt a 2 órűs nagydolgozatomban, erre ő ez akkor van ,ha nem figyelsz oda akkor van ennyi. Mondom nem, most nagyon oda figyeltem, erre hazudsz, hazudsz.



A hajam megint egy külön esett, anya csak a kicsi tüsi hajat engedi, nagyot nem, sőt megtiltotta.

A felállított hajról, vagy a másmilyen hajakról álmodni se merek.



Bulizni se enged, mert szerinte alja emberek csinálják, úgy mint az ivást, és aki ezt csinálja bból nem lesz semmi.


2015. ápr. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy?

Az első és utolsó dologba különösebben nem szólnék bele (az elsőt jelentéktelennek gondolom, a harmadik pedig nem egy ritka eset,főleg ha 16 alatt vagy).


Viszont ezt a hajas dolgot egyáltalán nem tartom normálisnak. Én ha 9 évesen akartam fufrut vagy levágatni a hajam akkor elvittek a fodrászhoz és megcsináltatták. Soha nem szóltak bele ,hogy most épp hosszú-vagy rövid hajam legyen. Egyedül az ilyen nagyon extrém (színes,felnyírt stb) hajakat ellenezték volna,de ilyenek eszembe sem jutottak. Beszéld meg vele,hogy márpedig te megnöveszted/felállítod mert nem érzed jól magad így. Amúgy mivel indokolja ezt?

2015. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és fiú
2015. ápr. 22. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Te már lassan férfi leszel.Úgyhogy nem kéne mindent hagyni anyádnak.Apáddal mi van???Az mér nem szól?
2015. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

1. Te tudod hogy mi az igazság,de nem igaz hogy nem tudsz helyesen írni,mindegy hány órás a dolgozat,nem általános iskolás vagy,ilyenkor már oda kell tudni figyelni :-)


2. nem akarja hogy hominak nézzenek,ebben nincs is semmi,bár a hajad a Tied,de ha nagykorú leszel és elköltözöl otthonról,lesz saját kereseted,akkor nem fog bele szólni ebbe (se) :-)


3. Anyud nézi a híreket! Rengeteg rosszat hallani és félt. Nem számít hogy fiú vagy, akkor is a gyereke vagy!!

Pár éve láttam 11 éves kisfiút is sörözni,egyáltalán nem volt szép látvány. Most mondhatod hogy Te nem innál,úgy is bele rángatnának,hogy "naa,csak kóstold meg!" és Te nem érzed hogy ártana,de bizony az árt,nem is kicsit! Hiányzik hogy nem figyelsz és belekevernek valamit az italodba? máris kiütnek vele,kirabolnak,vagy még rosszabb,kórházba kerülsz és nem jössz ki onnan... Ezek járnak a FELELŐS SZÜLŐK fejében,ha arra gondolnak,hogy bulizik a gyerek.

Hiába van törvény,ha buli van,buli van,nem mindig kérik el a személyit,a lényeg,hogy fogyjon a polcokról a cucc(pia).


Te elég idősnek érzed Magad,de édesanyád mindig is az édesanyád marad,aki nem "öntörvényű", "csak szülő"! ami Te még nem vagy,nem tudod mi játszódik le ilyenkor az emberben.

2015. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!