Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya, miért ennyire maradi...

Anya, miért ennyire maradi miért ítéli el aki iszik, vagy berúgik 16 évesen?

Figyelt kérdés
A falumban már ez a természetes, anya meg Te nem mehetsz ,nem neked való, nincs rá szükséged.
2015. ápr. 14. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert igaza van. Mindenkinek meg van a véleménye azokról a kis tinikről, akik az alkohol hatása miatt gondolják menőnek magukat. Semmire nem tartják aki ilyen életvitelt folytat, a szüleiről nem is beszélve. Azért egy 16 éves GYEREKNEK (mert az, bőven) nem az alkoholnak kellene a legjobb bulinak lenni.
2015. ápr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Maradi????


Mert nem tetszik neki, hogy 16 éves gyerek részeg?


Na, itt a GYK-ás színvonal legalja.

2015. ápr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy kérdező, végig olvastad, mit írtál?

Még írni sem tudsz. Vagy már 16 évesen elittad az agyadat?

2015. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Remélem ez kamu kérdés!! Berúgik???
2015. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
mert több esze van, mint a falu többi lakosának összesen. Örülj, hogy azt akarja, te ne egy munkanélküli kocsmatöltelék legyél...
2015. ápr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Anyád még a normális szülők elenyészően kis táborát erősíti. Téged már megfertőzött a hülyeség, de talán még egy százalék esélyed van a menekülésre, mert anyád nem hagyja, hogy a falnak menj azért, mert az a menő. Én hallgatnék rá a helyedben, de te nem fogsz. Még egy fél -egy évet adok, állandóan összeveszel majd vele, elszöksz, bebaszol, átmegy rajtad a fél falu, és akkor majd úgy érzed, hogy "ez aztán a jó élet", pedig csak egy szánalmas, kiégett test leszel, tele életreszóló hibákkal. Gratulálok!
2015. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy-e. Az előttem szólóknak igaza van. Anyád jót akar neked, az lenne a tragédia, ha nem érdekelné, hogy a 16 éves gyereke mit csinál. De tudom milyenek a mai fiatalok és nem hiszem, hogy az amiket mi írunk neked, el is jutnak hozzád.. Majd, ha neked is kamasz lesz a gyereked, gondolj vissza erre a kérdésre. Egészen másképp fogod látni és te sem szeretnéd, ha alkohollal, cigarettával és egyébbel károsítaná magát, mert szereted.
2015. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Nézd meg azokat az embereket jó alaposan, akik a reggelt a kocsmában egy felessel kezdik. Aztán gondolkodj el azon, hogy ilyen életet kívánsz-e magadnak.
2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező én 17 éves voltam mikor először elengedtek anyámék a városba. De 10re otthon kellett lennem. jó fél évvel később mikor láttták hogy normális állapotban időben értem haza akkor engedték meg hogy 12-re érjek haza, aztán mikor lett barátom, és ő azért egy rendes jóravaló fiú, megígérte nekik hogy rendben hazahoz akkor már 18 éves voltam. Nagyjából ez után volt hogy berúgtam először, de igazából sosem vonzott a piálás. Egyébként akkor nagyon rosszul érintett hogy engem miért nem engednek hisz volt olyan oszt. társam aki 14 évesen egy házibuliban részegen veszítette el a szüzességét... akkor azt hittem az a menő, de meg lehet nézni hogy mi lett azokból a fiatalokból akik annyira fiatalon kezdték az éjszakai életet. Most 29 éves kétgyerekes anyukaként, tudom hogy nem ez kell egy 16 évesenek. Sőt szerintem igazából senkinek sincs szüksége az ivásra. Mi tök jól megvagyunk nélküle, bulizni is lehet pia és berúgás nélkül, mint ahogy cigi nélkül is lehet élni. Megértem anyud, és bizony igaza van. Tanulj és sportolj, azzal lazíts ne piálással.
2015. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
2015. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!