Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináltatok és mit fogtok...

Mit csináltatok és mit fogtok még csinálni ma?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Végzős vagyok, utolsó nap a suliban. Bolondballagás volt, mindenfélének beöltöztünk, vizipisztolyoztunk, rohangáltunk, élveztük az utolsó napot.. :D Ma jön fel Budapestre pár rokonom (nagymamik, ilyesmi) a holnapi ballagásra, úgyhogy őket fogadjuk.. :)

18L

2015. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Színházban voltunk az osztályommal, holnap pedig nem megyek suliba, úgyhogy nem kell tanulnom, pihenek:))
2015. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap román félévit írok, tehát tanultam. :)
2015. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyuval társasozunk, aztán elmegyünk apuval az állatkertbe.

20/F

2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Beteg vagyok, szóval ma nem voltam suliba. Reggel nyolckor köhögőrohamra ébredtem, bevettem a gyógyszerem, reggeliztem, aztán kilencig tévét néztem. Kilenctől kb. délig tanultam, utána kiporszívóztam a házat (közben a porszívó vagy 30x szétesett)meg rendet raktam a szobámban. Egy óra körül hajat mostam, utána ebédeltem, majd olyan délután háromig gépeztem. Aztán elvittem a kutyát sétálni egy órára, sorozatot néztem, barátaimmal beszéltem, kimentem az udvarra, sorozatot néztem, most meg sötétedésig egy negyed órára kimegyek görkorizni, utána meg sorozatozok.
2015. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 milyen sorozat? Csak nem Teresa? :D :D :D :D :P
2015. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Igazából Lostot daráltam :D

2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!