Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mit csinaltatok...

Kismamik, ti mit csinaltatok hanyinger, hanyas ellen? Nagyon gyotor a hanyinger, szinte nem birok semmit csinalni egesz nap. Van valami, ami elmulasztana?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mulasztotta el sajnos semmi, de azért írok pár praktikát, hátha neked beválik. Sokan a gyömbérteára esküdnek, jégkockaszopogatásra, hideg kólára. Cocculine homeós bogyó, b6 vitamin. Inkább többször egyél keveset, rágcsálj kekszet mielőtt kikelsz az ágyból. Egyél hideg gyümölcsöt, a nehéz kajákat most mellőzd.
2011. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az itt ajánlott coca-cola mulasztotta el semmi más, de arra azért oda kell figyelni, hogy egyél mert a szénsavas azért csinál gyomorsavat és éghet a gyomrod, bár én úgy voltam vele inkább égjen, mint hányingerem legyen!!!
2011. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az állandó rágózás segített!
2011. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
B6 vitamin.
2011. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idő mulasztotta el :)) A világon semmi nem hatott.
2011. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sokan a gyömbér üdítőre esküsznek (kirázva a sok szénsavat), ennek van alapja, mert a "régiek" is körömnyi friss gyömbért rágtak, amúgy autóval/busszal utazók rosszullétére használ, jobb mint a daedalon, mert az köztudottan álmosít,(terhesség alatt amúgy is csak súlyos hányás esetén használható)


gyömbéres üdítő, vagy friss gyömbér, nekem még nem volt rá szükségem,

írd le kérlek ha kipróbáltad, hogy neked használt-e

köszi

2011. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a dm-ben vettem gyömbér instant teát. kb. 1000 Ft volt, 20 db zacsi volt benne.
2011. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Rengeteg módszer létezik, csak sajnos egyéntől függ, hogy mi válik be neki, tehát kisérletezni kell.

Itt olvashatsz róla: [link]

2012. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!