Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves koruktól...

Szülők! Hány éves koruktól engednétek lányotoknak, hogy járjon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Amikor úgy érzi, hogy akarja.
2015. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ahány évesen szerelmes lesz ... :)


Nemááár, nem kell korhoz kötni, a szerelmet pedig nem kell szexhez kötni.

2015. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
2-es hozzászóló, nagyon mélyen egyetértek, köszönöm!
2015. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de biztos van egy kor.

mert hát ha mondjuk lenne gyerekem és 2.-os korában mondaná, hogy tyűű de nagyon szerelmes, akkor sem engedném ,hogy járjon valakivel.

2015. ápr. 30. 15:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másodikos korában is nyugodtan lehet "barátja", nekem ovodában is volt. Ezt nem kell korhoz kötni. Szerintem nagyon édesek a kis gyerekszerelmek.
2015. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj, ha másodikosként van valakinek szerelme? :) Semmi ártalmatlan dolgot nem tesznek. Elnyalnak egy fagyit, beszélgetnek a kedvenc sorozataikról, megölelik egymást. Ez az ő szintjük, ők így tudják majd egymást szeretni, és ezzel semmi, de semmi gond nincs!


Emberek vagyunk, attól még, hogy ők fiatalok, még ugyanúgy emberek, ugyanúgy éreznek. Semmi gond nincs azzal, ha az ember minnél előbb megtanulja kezelni az érzelmeimet, kialakítani -, ápolni -, és meg is tartani kapcsolatokat. Sőt! Az még jobb, ha van egy gondos szülő, aki nem tiltja, hanem! neveli a gyereket, ebben az irányzatban. És itt úgyszint nem a szexről szól majd a dolog, vagy az intimitásról. Mielőtt valaki félre érti, NEM azt írtam, hogy az ember szexelni tanítsa a gyerekét, hanem szeretni, tisztelni, gondoskodni a másikról. ( Nem ápolni, ha beteg, hanem osztozni örömön - bánaton, venni neki csokit, plüsst, hasonlók ... )

Hadd tanuljon már meg ebbne a korban beszélgetni, viszonyulni a másik nemhez, jó ez így. Nem lehet azt mondani, hogy " Annácska, ne szeresd a Petit, mert szeretni felnőtt dolog! " Hülyeség, ilyen nincs. A saját szintjükön igen is igazi az az a szerelem! :) Nem vonzódásról, hanem ragaszkodásról, szeretetről beszélünk, amik nincsenek feltételhez kötve, egyszerűen csak jól érzik magukat egymás társasáságában.


Ahogy említettem, előnyére lesz csak az, hogy ilyen korban megtanulja ezeket az alap dolgokat, okosabban fog belemenni felnőtt fejjel egy komoly kapcsalotba.

2015. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ártalmatlan dolgot nem tesznek. - Na de hülye vagyok! :) Jól lecsapom itt a szavaim :D Szóval, semmi ÁRTALMAS dolgot nem tesznek!!! :)))) Jaj istenem :D ...


6os voltam, sziasztok :)

2015. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Középiskolás korában. Tehát 14-15 évesen.
2015. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ, hogy mit jelent számára a járás és a szerelem. Ha 12-14 évesen van egy legjobb barátja, fogják egymás kezét, néha megpuszilják egymást, akkor az szerintem belefér. Komolyabb járásról én gimiben kezdenék el gondolkodni, előtte semmiképp.
2015. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
komolyabb kapcsolatot 16 év felett
2015. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!