Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A ti gyerekeitek is...

Szülők! A ti gyerekeitek is ilyenek vagy csak az én lányom?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon elvarázsolt lett mostanában.Van hogy szerintem azt sem tudja hol van éppen.Van hogy egész nap fekszik meg nyűglődik másnap meg süt főz egész nap de akkor is ha beszélek hozzá csak néz néha mond valamit.Nem tudok vele beszélgetni normálisan csak ritkán.Ja és órák hosszat bent van a fürdőben és szépítkezik.Egyszerűen nem értem olyan fura mostanában.16 éves
2015. máj. 1. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj hogy meg kerdem de nem drogozik vagy valami? Fu? Nekem ez kicsit furcsa.......
2015. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok annak, akinek ennyiből az jön le, hogy drogozik. :D Gondolom max. 12 éves lehetsz.

Egyébként valószínűleg nincs vele semmi baj, csak kamasz.

2015. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem drogozik nem olyan lány.Azt észre vennem rajta
2015. máj. 1. 23:45
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi alapján sikerült lehozni, hogy drogozik? Wow. Próbáltam füvet, semmi ilyesmi nem volt... Mikor kamasz voltam, akkor semmi tudatmódosítóval nem éltem, mégis ilyesmi voltam mint amit a kérdező írt.

Csak kamasz, nincs vele gond.

2015. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy szerelmes :)
2015. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szerelmes :)

Azért szépítkezik, mert tetszeni akar valakinek.

Lehet, hogy egy fiúbarátjába, vagy osztálytársába szerelmes, és mikor nyűglődik, akkor esetleg más lánnyal látta, összeveszett az illetővel.

Mikor pedig jókedvű, akkor épp jól eldumált a sráccal, és feldobta:)

2015. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, csak nem főztem, sütöttem :)
2015. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Drogozik.. Csak kamasz. :) Nekem is vannak hasonló napjaim, persze nem főzök, de lehet megfelelőt találni arra is. 16/f
2015. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért ha valaki drogos annak sokkal durvább jelei lennének. Egy 16 éves lány. Az lenne a fura, ha nem ilyen lenne. Kamasz, esetleg szerelmes, de nincs vele gond.
2015. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd meg Vekerdy-t: "A tinikre ki kéne írni, hogy átépítés miatt átmenetileg zárva" :))))) Teljesen normális, amit rajta látsz. Egy kicsit hallgasd:


https://www.youtube.com/watch?v=sLskCOFkwm8

2015. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!