Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A ti gyerekeitek is...

Szülők! A ti gyerekeitek is ilyenek vagy csak az én lányom?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon elvarázsolt lett mostanában.Van hogy szerintem azt sem tudja hol van éppen.Van hogy egész nap fekszik meg nyűglődik másnap meg süt főz egész nap de akkor is ha beszélek hozzá csak néz néha mond valamit.Nem tudok vele beszélgetni normálisan csak ritkán.Ja és órák hosszat bent van a fürdőben és szépítkezik.Egyszerűen nem értem olyan fura mostanában.16 éves
2015. máj. 1. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek én is viccből be akartam írni, hogy füvezzik. Egyébként attól sem lehetne nagyon drasztikus változásokat észre venni.

Próbálj beszélni vele, hogy miért változott meg, persze ez nehéz, velem se lehetett sokszor beszélni.

De szerintem is fiú lehet a dologban, egy tippet tudnék is miért van olyan sokat a fürdőben.

2015. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerelmes?!<3
2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Haha, én is ilyen voltam tiniként. Ne aggódj, és főleg ne háborgasd. Te azt látod, hogy elvarázsolt. Valójában az élet nagy dolgairól elmélkedik. Azt érzed, nem lehet vele beszélgetni. Pedig lehet, csak nem hétköznapi, földhözragadt témákról. Engem elsősorban spirituális kérdések foglalkoztattak. Isten és Sátán, démonok, angyalok, vámpírok, boszorkányok, örök élet, öngyilkossàg, mi van a halál után,, stb. Te annyit tapasztalsz, hogy órákig van a fürdőben. Tudod, hogy azalatt hány sminket készít és mos le? Keresi az igazi énjét, próbàlgatja magát és a határait. Ja, és mindehhez állandó ólmos fáradtsàg társul. Hiába zavarod el aludni este 8kor, a nyakamat rá, hogy éjfélnél előbb képtelen elaludni. Másnap meg kelbi kell. Ha eddig jóban voltatok, ne aggódj, előbb- utóbb megosztja majd veled az elmélkedések eredményét. Addig is légy vele tapintatos és megértő, türelmes és nyitott.
2015. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!