Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem tudok sehova beilles...

Miért nem tudok sehova beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Eddig 4 iskolába jártam, szeptemberbe fogom kezdeni az 5.-et.

1.iskola: 4 évig jártam oda. Szerettem, mert kedves tanárok voltak, viszont elég "nyomi" voltam, a nagyobbak sokat piszkáltak és a kicsik is néha.

2.iskola: 2 osztálytársam volt akit ismertem (1 fiú és 1 lány). Gondoltam hogy így könnyebb lesz a beilleszkedés. Az iskolába piszkáltak és mindekit ellenem fordítottak.

3.iskola: Nagyon szerettem, viszont ott is "idegesítettek" a nagyok.

4.iskola: Először is azért nem szerettem mert a tanárok nagyon bunkók voltak. A diákok "nyominak" tartottak, inkább a fiúkkal beszéltem de ők is barátságtalanok voltak.

Járok zeneiskolába, de ott is kibeszélnek.

Ahol azt írtam hogy piszkáltak azt jelenti: ha megjelentem azonnal kibeszéltek, elvették a cuccaim, szünetbe csúnya szavakkal illettek stb..

Szeptemberbe megyek 8.-ba (új iskola) nagyon félek, jövőre már 9.-be megint új suli.

Pedig nem csinálok semmit. Csendes vagyok, nem szeretek benne lenni "rosszaságokba" pl. lógás, írás hamisítás. Inkább társasozok, sportolok, zenélek mint hogy minden hétvégén bulizzak, pasizzak stb.

Sokan azzal is idegesítettek hogy miért vagyok anorexiás és ne hazudjak hogy nem vagyok az. Igen tényleg nagyon vékony vagyok, de engem is zavar. Hasonló vagyok: [link]

Pedig elég nagy az étvégyam, de genetika és az orvosok is vizsgálják mi az oka.

Nagyon rossz hogy nem tudok sehova sem beilleszkedni. Nem az a célom hogy "menő" legyek de barátkozzanak velem és ne piszkáljanak.

14/L


2015. máj. 10. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és eddig csak egyszer költöztünk de akkor több száz kilométert szóval nem tudtam volna a régi iskolába járni
2015. máj. 10. 13:14
 2/7 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem odaírni hogy a 4 iskolából+a zenesuli, egyetlen egy barátnőm van
2015. máj. 10. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit nyitnod kene felejuk ha nem is erdekel a buli a szorakozas stb akor is neha reszt vehetnel dolgokban .nem olyan balhekban de egy kis szorakozas nem art neked sem . attol meg nem leszel rossz. az hogy egy baratnod van az eleg a tobbi az amugy is csak haver mind nem lehet barat .gonoszok a ma fiatalok de mindig az lebegjen a szemed elott ki mennyre visszi majd te lehet hires leszel ok meg ....
2015. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem a buli annyi hogy elmegyünk bowlingozni vagy pizsiparti, bár anya úgysem engedne el szórakozóhelyekre.

De tényleg híres szeretnék lenni :) Pontosabban professzor

2015. máj. 10. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
na latod neked vannak celjaid nekik nincs nem es ernek tobbet nalad sot akor visszont nem is fontos hogy a barataid legyenek.
2015. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána az autizmusnak/asperger szindrómának. Szerintem ez a probléma, de ez nem tragédia csak te másképp látod valószínűleg a világot, mint a többség!
2015. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nézz utána az autizmusnak/asperger szindrómának. Szerintem ez a probléma, de ez nem tragédia csak te másképp látod valószínűleg a világot, mint a többség!"


Na ezzel vitatkoznék. Én is ilyen voltam általánosban, és gimiben, és érdekes, gimi végére megváltoztam. Nálam mondjuk volt a szüleim válása okozta trauma, ami nyomós indok volt. Akkor már én is autista voltam? Ebből nem lehet kinőni...


(Ráadásul ha nem találkoztál még aspergeressel, ebből a kis irományból honnan szűrted le? Mert ez nem az, együtt éltem egy ilyen emberrel)

Kicsit nézz utána :)

2015. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!