Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, leírnátok a napirend...

Kamaszok, leírnátok a napirendeteket?

Figyelt kérdés

Mikor keltek? Hánytól hányig vagytok suliba? Iskola után mit csináltok? Mikor tanultok? Mikor vacsoráztok? Mikor mentek fürdeni, aludni?

Nekem a napirendem szőrnyű ezért szeretném kialakítani és kíváncsi vagyok másnál hogy van

14/L. 7.osztályos vagyok


2015. máj. 15. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mitől olyan szörnyű a tiéd?
2015. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Általában 2-kor érek haza eddig mindek ok, de aztán lusta vagyok tanulni, valamikor 6-kor valamikor 10-kor vacsorázok, néha éjfélkor megyek fürdeni, 1-kor fekszek le azért mert anyától ezt látom de változtani szeretnék. Leginkább a tanulás miatt mert néha elkezdek 2-kor tanulni néha csak 7-kor
2015. máj. 15. 17:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Felkelek általában 650kor bemegyek a suliba 8ra vagy 7re vagy 9re attól függ mikor van órám, aztán elmegyek ebédelni, majd visszamegyek 18.30ig ott vagyok, majd még gyakorlok, 9kor visszamegyek koleszba, vacsorázok, fürdök és alszok.
2015. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6-kor kelek, segítek anyunak elkészíteni a tesóimat, amikor ők elmentek elkészülök, suliba megyek, háromnegyed 8-tól általában 3-kor végzek, fél 4-re érek haza, akkor eszek, elpakolok (konyha, nappali, tesóim szobája, saját szobám - szóval ami reggel elől maradt), ha úgy van elmegyek boltba, 5 óra körül hazaérnek a szüleim meg a tesóim, akkor velük vagyok, esetleg közben leülök a géphez tanulni. 8 körül vacsorázunk, 9-fél 10 körül elmegyek fürdeni, utána tanulok, 11-éjfél felé lefekszem, és van, hogy csak 2 körül alszom el. 17L
2015. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát, most érettségizem, úgyhogy igazából tengek.lengek itthon, meg megyek mindenfelé. :D


Amíg suliba jártam: 5.40-kor felkeltem, 6.25-kor elindultam, 7.40-től első óra. Ha hat órám volt, akkor 14.15 körül otthon voltam már, ha 7, akkor 3-fél 4 körül értem haza. Ha én értem haza először, kutyát sétáltattam, aztán kajáltam, majd leültem a géphez vagy a varrógéphez. Tanulni nem sokat tanultam otthon, főleg idén nem, pedig végzős vagyok. Idén mintha alig kellett volna tanulni évközben..komolyan. 9 körül elmentem fürdeni, majd 10 és éjfél között valamikor aludni mentem.. :)


18L

2015. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5:30-6:00 között szoktam általában kelni. Reggelizni nem szoktam. 6:50kor indulok suliba,7:15-1:00ig vagy 2:00ig, esetleg 3:00ig vagyok suliban, ez az óraszámomtól függ. Miután végeztem általában ebédelni megyek,de heti 1-2 alkalommal városba vagy barátaimhoz/barátomhoz megyek és utána ebédelni. Eltérő,de 4-6 között érek haza kb. Van amikor alszom, van amikor olvasok/sorozatot-filmet nézek, közben barátaimmal-barátnőimmel-barátommal beszélgetek. Nem mindig vacsorázom, de ha vacsorázom azt nem időponthoz kötöm,hanem amikor éhes leszek. Fürdeni olyan 10 körül megyek, aludni pedig ha álmos leszek. (éjfél-1 között)

Tanulni nem különösképp szoktam,szerencsére ha figyelek az iskolában akkor a Humán tárgyakból max egy óra előtti átolvasásra van szükségem és akkor megvan egy tiszta négyes tudás nekem. A reál tárgyak mint a kémia,fizika,matek, az már más tészta,de ezeket se ülök le tanulni, hanem dolgozatok előtt egy különtanár elmagyarázza nekem.

Nem különösképp van napirendem,mivel ha épp úgy van kedvem akkor vásárolok suli után, ha épp van diákmunka akkor dolgozom, satöbbi. De szerintem ezt nem is kell erőltetni, vagy megtervezni a napodat,megtervezni mikor vacsorázol....Felesleges.

15/L

2015. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

-05:30-06:00 kelés

-06:30-ig ágyban fekvés, és gondolkozás: "Minek keljek föl? Legjobb lenne sz*rni az egészbe..."

-20 perc öltözésre(2 perc a nagy része, a többi a bakancs)

-06:50 indulás iskolába

-07:00 érkezés iskolába

-általában 13:35(plusz pár perc mivel a tanár elhúzza az órát) tanítás vége

-13:50 és 17:00 között valamikor hazaérkezés(mikor milyen kedvem van)

-amikor hazaérek ebéd(időponttól függetlenül, a hazaérés után ebéd van)

-21:00-ig zenét hallgatok, játszom a laptopomon(általában pókerezem a tetején, de ha nincs más akkor a billentyűzetre is rárakom a lapokat)

-vacsora

-00:00-03:00 közözz valamikor lefekvés, addig elütöm az időmet

és után minden indul újra

hétvégén napi 13-14 órát alszom, a többiben pihenek

14/F 8. osztály

2015. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6:35-kor kelek, 10 perc öltözés(általában ülök az ágyamon, és nézek magam elé, hogy miéééért kell elindulni?), 5 perc fog+arcmosás, majd 10 perc szendvicskészítés.

7:20 és 7:35 között érek be, 7:45-től fél egyig, negyd kettőig vagy háromig vagyok iskolában.

Hazajövök, pihenek kicsit(olvasok például), megcsinálom kiszabott feladataimat, aztán úgy másfél órával a hazaérkezésem után tanulok, este nyolc-kilenc körül pedig gépezek egy keveset. (Nem azért akkor, mert addig tanulok, hanem előbb nincs kedvem.)

Vacsorázni nem szoktam, fürdeni 21:45 és 22:30 között valamikor, aludni úgy 22:30 és 23:00 között megyek, aztán egy bő 30-60 perc forgolódás után elalszom.

Remélem, elég kimerítő volt.

/Amúgy, ha kitalálsz magadnak egy konkrét napirendet, beállíthatsz riasztásokat a telefonodon, ha van. Pl. Kilenckor riaszt, hogy ideje fürdeni, vagy hatkor, hogy vacsorázni. /


15/L.

2015. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%

Magántanuló vagyok.


Reggel 9-10 felkel, kávé, cigi, kis edzés.

11:30-tól 14:30-ig tanulás.

14:30-tól haverokkal lógás, vagy kockulás.


14/F

2015. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
18%

Amig suliba jártam addig:

4:30-kor keltem

Aztán pedig vissza aludtam még fél órára.

5:00-5:30 alap dolgok, mint fog és arc mosás, kávé, cigi, felöltözés

5:30-5:50-ig (ha nem kaptam zsebpénzt) szendvics készítés, még egy kávé, még egy cigi.

5:50-6:10-ig döglés

6:10-6:25-ig még egy cigi, muterral beszélgetés, macska etetés

6:30-kor indulás, beér 7:45

Aztán 14:00-ig van órám, utána út közben megebédelek ha kaptam pénzt, akkor valami péksütit, ha nem akkor az utolsó szendvicsem. Hazaér 15:15, üres házba.

15:15-től 16:00-ig döglés, átöltözés

16:00-tól egy sör társaságában lecke megír, tanulás 18:00-ig.

18:00-ra muter hazaér, üvölt velem hogy miért nem főztem kávét, amíg finoman kifejezi hogy kér egyet addig lefőzöm, aztán egy közös cigi kávé közben.

19:00-23:00 kockulás, döglés, aztán eszembe jut hogy éhes vagyok.

23:00-kor anyám ismét üvölt hogy mi a f***ért nem hagyom aludni, aztán visszamegy dögleni. Én meg eszek.

23:30-tól 2:30-ig döglés, aztán alvás.


14/F

2015. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!