Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik a jobb egy...

Szerintetek melyik a jobb egy kamasz 17-8-9 éves fiúnál (leírásban)?

Figyelt kérdés
Ha számítogépes játékokon játszik nem nagyon mozul ki viszont jól tanul(4egész feletti átlag) vagy ha van egy(normális)barátnője akivel kirándulnak bemennek a városba de nemtanul és 2es átlaggal zár.

2015. máj. 16. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam az fontosabb, hogy normális társasági élete legyen, minthogy eminens tanuló legyen. Nyilván az egyik nem feltétlen üti a másikat, de a leírt esetek közül a 2. a jobb.
2015. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Számomra az első a "kisebb rossz".

Társasági életet később is élhet, de ha már most sem tanul, és nem is tud (mert valakinek nem is kell a szó szoros értelmében tanulnia, anélkül is megmarad a fejében), nem érdekli más, mint a szórakozás, akkor sok baja lesz később.

2015. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
az első egyértelműen;attól még, hogy valaki zárkózottabb, lehetnek barátai :)
2015. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A barátom az első volt mikor összejöttünk.Matekból is jó jegyei voltak,kb fél évig tartotta magát,de az elmúlt évben már a 3as a legjobb jegye.Nemtudom mi történt,Én jól tanulok és amúgy rendesek vagyunk,de bánt hogy rossz irányba változott és elrontja a jövőjét.Bár ő aztmondja nem miattam van mert amúgy sem tanulna.Szerintem a szülei is neheztelnek rám emiatt,de nemtudom mit tehetnék mert hiába mondom nem tanul.Próbáltam vígasztalni magam a kérdéssel és hogy boldogabb velem mint a játékokkal de sajnos azt tudom leszűrni jobb lett volna neki nélkülem.De igazából már így alakult kár ezen agyalnom.:)Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 16. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"De igazából már így alakult kár ezen agyalnom."


Én nem hagynám annyiban. Nem mellesleg kicsit sem imponálna, hogy az addig "okosnak" tűnő pasim ilyen nemtörődöm lusta hülyévé változott "mellettem".

2015. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol a 2 között kell megtartani a hangsúlyt.
2015. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kár agyalnit a probléma eredetére írtam,nem pedig a megoldására.Én sem hagynám annyiban,de bárhogy szeretném nemtudom helyette megtanulni és ha földhözvágom magam sem fog tanulni ha nem akar.Sokat beszélünk a témával kapcsolatban,számonkérés elött ha engedi tanulok vele de ennél többet nem tudok tenni.És nekem sem imponál hidd el,viszont légyszives kerüljük el egymás vagy a barátom minősítgetését mert annyira nemhiszem hogy ismerjük egymást:)
2015. máj. 17. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyes káros az egészségére és nem is normális így élni, hogy kockulunk egész nap és nincs semmi társasági életünk. Sose szerettem, ha valakinek 15 évesen csak a CoD, a FIFA, az MMORPG-k meg az Assasins Creed számít. Az sokkal jobb, ha kirándul, él társasági életet, van normális barátnője, barátai, sokkal egészségesebb, életrevalóbb. A másik egy életidegen létezés, ez pedig ennyiből annak az ellentéte. Ha meg 2-esre tanul, az max. annyit jelent számomra, hogy nem fog továbbtanulni, de lehet nem is lenne hozzá elég esze, szóval én nekem nem lenne probléma, ha kevés ésszel, csak letenne valami jó szakmát, amibe ügyes és elkezdene benne dolgozni.
2015. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!